Kategoriler
 • En Çok Satılanlar

  Aksesuar

  Aksesuar

  Seksi Aksesuarlar

              Bayan iç giyim seçenekleri arasında özle anlar için ayrıcalıklı bir yere sahip olan fantezi giyim özel tasarımları ve heyecanlı dizaynları ile adrenalini yüksek dakikalar sunuyor. Fantezi giyimin özel detaylarını oluşturan seksi aksesuar seçenekleri partnerinizle aranızda heyecanı zirveye çıkartan alternatifler sunuyor. Bu seçenekleri mercek altına aldığımızda özel seksi aksesuar modellerini şu şekilde detaylandırabiliriz.

   KELEPÇE

              Hâkimiyeti partnerinize vereceğiniz kelepçe aksesuarı ile esaretin özgürlüğünü yaşayacaksınız. Partneriniz için de sınırsız özgürlük sunan kelepçe aksesuarı özel tasarımlarla fantezi dolu anlarınıza heyecan katıyor. Jartiyer takımları ile takım halinde olabilen kelepçeler kırmızı, pembe ya da siyah tasarımlara sahip. Seksi iç giyim kıyafetinizle uyum içinde olan tasarımlarla sunulan kelepçeler hassas kumaşlardan üretilerek bayanların bileklerini koruyucu özelliğe sahip.

   KIRBAÇ

              Seksi aksesuar modelleri içinde canınızı yakacak bir seçenek olan kırbaç partneriniz için haz dolu anlar sunarken sizi de yatağa hapseden heyecan aracı oluyor. Özel tasarımı sayesinde vücudunuza hasar vermeyen bu aksesuar hassas şekilde kullanılmaya özen gösterilmelidir. Kırbaç seçerken dikkat etmeniz gereken konu hassas tasarımlı modeller ve bu ürünü nasıl doğru şekilde kullanılacağını belirten açıklamalara dikkat etmektir.

   MASKE

              Partnerinizle farlı bir heyecan arıyor ve monotonluktan uzaklaşarak yabancı biri gibi düşünmek istiyorsanız maske aksesuarı size aradığınız konsepti oluşturuyor. Dantel, kadife ve özel renkleri ile fırsatlar sunan maskeler heyecanı doruğa çıkartıyor. Bu model daha çok grup ortamlarda kullanılan özel bir seksi giyim aksesuarıdır.

  Sırala: