Kategoriler
 • En Çok Satılanlar

  Asker Kostümü

  Asker Kostümü

  Asker Kostümü İle Kendinizi Çekici Hissedin

              Siz de artık yatak odanızın sıradanlaşmasından ve partnerinizin size olan ilgisinin azalmasından mı şikâyetçisiniz? Bu duruma kolay ile müdahale edebilir ve partnerinizin gözlerini tekrar üzerinize çekebilirsiniz. Erkekler genel olarak yatak odasında ufak fantezilerden hoşlanırlar ve duruma hayır diyemezler. Sizde yatak odanızda asker kostümü tercih ederek partnerinizi şaşırtabilir ve ilgisini çekebilirsiniz.

              Birçok farklı modelde fantezi ürünü olan asker kostümü bulabilir ve içerisinde kendinizi olduğunuzdan çok daha seksi hissedebilirsiniz. Bayanlar için yatak odasında en önemli olan etken öz güven olmaktadır. Öz güveni yerinde olan ve kendini seksi hisseden bayan çok daha mutlu olabilir ve partnerini de oldukça tatmin edebilir. Öncelik olarak gözüne hitap ettiğiniz de sizi çok daha fazla arzulayacaktır. Bu yüzden bu kostümler tam size göre. Asker kostümlerinin birçok farklı çeşitleri ve seçenekleri olduğunu yukarıda da söyledik. Bunlardan en çok tercih edilenleri ise şu şekilde olmaktadır;

   - Genel olarak erkeklerin yatak odalarında en çok hoşlandığı ve gözüne hitap eden kumaş çeşitleri latex ve deriler olmaktadır. Bu tarz kumaşlar erkelerde seksiliği ve çekiciliği çağrıştırır. Bu yüzden deri ve latex kumaşlar ile harmanlanan asker kostümleri ile partnerinizin aklını başından alabilirsiniz.

   - Gecelerinize renk katabilecek bir diğer kumaş çeşidi ise transparan ve dantel içeren ürünler olmaktadır. Bu yüzden asker kostümleri bu kumaşlar ile de harmanlanarak ekstra seksi ürünler yaratılmıştır.