Kategoriler
 • En Çok Satılanlar

  Bady

  Bady

  Bady

              Kadınların her zaman evde mutlaka bulundurdukları siyah ve beyaz bady her zaman vazgeçilmezdir. Çeşit çeşit badyler renk renk dar kesimleriyle sade bir şıklık yaratmaktadır. Öncelikle iç giyimde kullanımından bahsedilecek olursa badyler her zaman kullanışlı olmuştur. Yazları sıfır kollu dar boyunsuz bady, kışın ise boyunlu uzun kollu bady genellikle kullanılan bir iç giyim modası olmuştur.

              İnce ve fazla belli olmayan badyller üzerine gömlek veya elbise giyildiğinde rahatsızlık vermezler. Genellikle kışın kazak altına giyilmesiyle sıcak tutması önemlidir. Pamuk dokusuyla sağlığa zarar vermeyen ter emici bady kullanılmaya talep görmeye devam edecektir. Şimdilerde ise dış giyimde kullanılan balıkçı yaka bady çeşitli kaliteli kumaşlarla normal giyimde trend olmaya devam etmektedir. Bazen etek üstüne sade bir şıklık katmak için bazen Jean pantolonların üzerine giyerek sade spor bir görünüm elde etmeyi sağlamaktadır. Kullanımı açısından oldukça rahat olan badyler esnek ve likralı olduğu için bütün beden özelliklerine sahip, kilolu zayıf fark etmez mutlaka alabilirler.

              Badyler en çok tercih edilme sebebi sade olduğu için her yerde kullanılabildiğinden dikkat çekmeyen bir model olduğu için tercih edilmektedir. Bedene uygun badyler seçilmelidir. Zayıf birinin büyük beden seçmesi normal bir bluz görünümüne neden olur, aşırı kilolu bir bayanın ise kendinden çok küçük bir beden seçmesi durumunda ise bady dar gelecek ve sıkacaktır. Bu nedenle bedene uygun tercih çok önemlidir. Kış ayları için en ideal seçim boyunlu siyah badyler olmalıdır.

  Sırala: