Kategoriler
 • En Çok Satılanlar

  Boxer Korse

  Boxer Korse

  Boxer Korse

  Boxer Korse Nedir?

                Hem kadınların hem de erkeklerin en doğal içgüdüsü güzel ve etkileyici görünmektir. Bunun ilk koşulu da kuşkusuz hoş ve seksi görünen bir fiziksel görüntüden geçmektedir. Buna sahip olmak için kimileri doğuştan şanslı olsa da kimileri o kadar şanslı olmamaktadır. Gerek sporla gerekse sağlıklı beslenme ile bu sorun çözülmeye çalışılsa da her zaman başarılı sonuç alınamamaktadır. Bu gibi durumlarda tercih edilebilecek olan vücut şekillendirici boxer korse göğse kadar uzanarak fazlalıkları örtmektedir. Hem bel hem de göbek bölgesini örten ve incelten bu korseler sayesinde modelden modele değişmekle beraber bacak bölgesinde de incelme sağlanabilmektedir.

   Boxer Korse Modelleri

                Her kişi için ve ihtiyaç için farklı özelliklerde seçilebilecek olan korseler hem kadınlar hem de erkekler için ayrı ayrı üretilmektedir. Kullanıcılar mutlaka cinsiyetlerine uygun olan korseleri tercih etmeli ve mümkün olduğunca bedenlerine deneyerek satın almalıdır. Şort kadar uzayan boxer korse modellerinin yanında kısa boxerlı modeller de bulunmaktadır. Genel olarak bel çevresini şekillendiriyor olsa da boxer modellerin kalça bölümünü de şekillendirdiği görülmektedir ve kimi kişiler yalnızca kalça bölümünü şekillendirmek istemektedir. Bunun için tamamın külot şeklinde üretilmiş, bele uzamayan korse modelleri de bulunmaktadır.

   Boxer Korse Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

                Korse kullanmak isteyen kişilerin mutlaka beden ölçülerini bilmesi gerekmektedir. Korseler her ne kadar elastik ürünler olsa da bedene uygun seçilmediğinde çeşitli sorunlara sebebiyet vermektedir. Buna ek olarak daha sıkı bir görünüme kavuşmak isteniyorsa korse bedenden bir numara küçük tercih edilmelidir.

  Sırala: