Kategoriler
 • En Çok Satılanlar

  Boy Korse

  Boy Korse

  Boy Korse Seçimleri

                Kadınların en büyük dertlerinden birisi fazla kilolar ve doğumdan sonra sarkan karın ve yağlardır. Bu nedenle çoğu kadın doğum yaptıktan sonra kilo veremeyebilir veya sağlık sorunlarından dolayı kilo vermesi zor olabilir. Bu zorluklar içerisinde kilolu gözükmeyi hiçbir kadın istemez. Bu gibi nedenlerden dolayı kadınlar kendilerini zayıf gösterecek elbise ararlar. Zayıf göstermeyi sağlayan en büyük yardımcılar korselerdir. Korselerin son yıllarda çeşit çeşit modelleri ortaya çıkmıştır. Bunlardan birisi de boy korse. Boy korse nedir?

                Boy korse: Genellikle kadınların kullandığı dizden itibaren bacak kalça basen ve bel bölgesini saran bir iç giyimdir. Bu korseler dizden itibaren sıkı bir tayt gibi vücudu sarar boy korseler karın bölgesini de sarar. Çocukların zıbınını andıran bu modeller kadınlara çokça fayda sağlamaktadır. Bacaklarını sıkılaştırarak selülit gibi yağ topaklarını örtmede yardımcıdır. Bacak kısmını hem incelten bir görüntüye kavuşturur hem de pürüzsüzleştirir yine basen ve kalçaları da sardığı için basenlerdeki aşırı genişliği toparlayarak dada zarif bir görüntüye kavuşturur.

                Yine karın bölgesini sardığı için bel kısımlarını oyuntulu bir bel gibi zayıf ve güzel bir hale getirir. Kadınlar en çok bel kısmının zayıf olmasını isterler. Bu şekilde boy korsesi incelten ve daraltan yardımıyla bir nebze de olsun yardımcı olur. Daha ince gözükmek isteyen bayanlar bir beden küçük korse alabilirler. Unutulmamalıdır ki aşırı dar korseler sağlığa zarar verecek faydadan çok zarar edecektir, bu yüzden doğru bir tercihle boy korse alınmalıdır.

  Sırala: