Kategoriler
 • En Çok Satılanlar

  Büstiyer

  Büstiyer

  Büstiyer

              Kadın modasının vazgeçilmezleri arasında yer alan büstiyer çok eski yıllardan bu yana kullanılmaktadır. Normalde iç giyim ürünü olmasına rağmen son yıllarda sokak modası ile bütünleşerek modada özgürleşme akımı içine dahil olmaktadır. Güzel bir fiziğe sahip olan herkes için büstiyer kullanmak çok idealdir. Her ne kadar sütyen olarak görülse de aslında sütyen değildir. Göğüs üstünden başlayarak bel oyuntusuna kadar devam eden bir giyim ürünü olması sebebi ile sütyenden farklılık göstermektedir. Dar ve seksi duruşa sahip olan bir üründür. Klasik olarak beyaz veya açık renk tonları daha çok tercih edilmektedir. Fantezi iç giyim ürünü olarak görülse de özellikle gelinlik modellerinin altına giyilmektedir.

              İlk çıktığı zamanlarda bir iç çamaşırı olarak kullanımı daha çok tercih edilen büstiyerlerin günümüzde en çok sporcular tarafından kullanıldığı görülmektedir. Vücudu daha dik ve sıkı gösterme özelliklerine sahip olması sebebi ile hemen hemen her bayanın tercihi büstiyerden yana olmaktadır. Bu görünüm sayesinde çok daha kadınsı bir görünüme sahip olunması modacılarında tasarımlarında bu seksiliği ön plana çıkarmalarına sebep olmaktadır. Çok farklı kombinler yapılarak büstiyer modellerini kullanmak mümkündür.

              Nasıl giyileceği elbette bayanların kendi tercihlerine kalmaktadır. Her giyim ürünü ile tercih edilebilecek büstiyerler daha çok gelinlikler ve nişanlıklar ile de tercih edilmektedir. Vücudu saran büstiyerler hem beli ince gösterir hem de göğüslerin daha dolgun görünümünü sağlar. Bir ceket içine rahatlıkla büstiyer tercihi yapılabilir. İpek, saten ve pamuk modellerini tercih etmeniz çok daha sağlıklı olmaktadır.

  Sırala: