Kategoriler
 • Değişim, İade, Kargo

  Almış olduğunuz ürünü genel geçerli iade\değişim şartlarına uyması durumunda ambalajını tahrip etmeden, bozmadan, ürünü kullanmadan, etiketlerini koparmadan teslim tarihinden itibaren 14 (ondört) günlük süre içinde teslim aldığınız şekli ile ve bize ulaşması esnasında zarar görmeyecek şekilde paketleyerek iade edebilir ya da değişim talebinde bulunabilirsiniz. 

  İade\değişim öncesinde iade ve\veya değişim nedeninizi detaylı bir şekilde açıklayarak bilgi@pembe.net 'a e-posta atmanız gerekmektedir.
  Ürün veya sipariş ile ilgili durumu, yapılmasını talep ettiğiniz işlemi açık ve net şekilde belirtiniz.
  Başvurunuz ilgili birim tarafından incelendikten sonra size olumlu ya da olumsuz dönüş sağlanacaktır.

  Olumlu dönüş sağlanması durumunda ürünü, ürün faturasının sizde bulunan tüm kopyaları ile birlikte göndermeniz gerekmektedir.

  Ayıplı (defolu) mal olduğu belirtilerek geri gönderilen ürünler tarafımızdan incelenecektir, inceleme sonucuna göre değişim ürünü gönderilmektedir. Bu süreç 20 iş günü kadar sürebilmektedir.

  pembe.net, üründe ve ambalajında herhangi bir açılma, bozulma, tahrip, yırtılma, kullanılma vb. tespit ettiği durumlarda ve ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile iade edilememesi halinde ürünü iade almama ve bedelini iade etmeme hakkını saklı tutar.

  İade ve değişim kuralları, sipariş ürünlerini içerir koli\kutu\torba veya benzeri koruyucu taşıyıcılar pembe.net tarafından taşıyıcı şirkete teslim edildiği andan itibaren yürürlüğe girer.

  İade ve Değişim Adresi:

  Pembe.Net | 
  Hobyar Mh Diri Han K:3 No:804
  Fatih / İstanbul / Türkiye
  Email: destek@pembe.net
  Müşteri Hizmetleri: 0533 168 29 14

  Yeni siparişin iptali

  pembe.net' dan verdiğiniz siparişinizi iptal etmek istediğinizde destek@pembe.net'a mail atarak iptal sebebinizi belirtiniz (Yanlış sipariş geçilmesi, ürün veya ödeme tipi değişikliği vb. gibi durumlarda) Yeni verdiğiniz siparişlerin iptal işlemini yapabilmeniz için siparişinizin kargo şirketine teslim edilmemiş olması gerekmektedir. Elinize ulaşan, teslim aldığınız siparişler için yukarıda belirtilen şartların gerçekleşmesi gerekmektedir.

  Ödeme iadesi

  İptal/iade ettiğiniz siparişlerinizin; iadesi onaylandıktan sonra en geç 7 gün içerisinde para iadesi yapılmaktadır. Ayıplı mal olarak yapılan iadelerde ürün öncelikli olarak incelenir,  ürün iade alınır ya da geri gönderilir.