Kategoriler
 • En Çok Satılanlar

  Desteksiz Sutyen

  Desteksiz Sutyen

  Desteksiz Sutyen

              Genç kızların belirli bir ergenlik döneminden sonra vücudundaki hormonsal gelişimler nedeniyle kullanılın sutyenler, her insanın vücut yapısı ve istekleri doğrultusunda birçok çeşitte üretilmektedir. Kadınların ve genç kızların göğüs ölçülerine göre çeşitleri ve desenleri çoğalmaktadır.

              Sutyenleri destekli, desteksiz, anneler için emzirme sutyenleri, sporcu sutyenleri, balenli sutyen ve değişik istek doğrultusunda fantezi sutyenleri olarak gruplandırabiliriz. Desteksiz sutyen çeşidini ele alacak olursak halk arasında boş cup olarak da nitelendirilmektedir. Hiçbir özelliği olamayan sutyenler arasındadır. Genellikle yeni kullanmaya başlayan kızlarını tercih ettiği sutyen çeşidi de denilebilir. Bu modellerin süngerleri aynı kalınlıkta olmaktadır. Bu tarz sutyenler tercih edilirken bayanların kendi sağlığını göz önünde bulundurarak tercih yapması en önemli kurallardan biridir. Çünkü eğer kalitesiz bir sutyen tercihinde, hem göğüs sağlığınız kötü yönde etkilenir hem de estetik görünüm açısından hoş olmayan bir görüntü ile karşılaşma olasılığı yüksektir.

              Kalitesi sutyenler de zamanla deformeler oluşacağından kıyafet dışarıdan hoş bir görüntü oluşmayacaktır. Bu çeşit de bayanların günümüzde en fazla tercihi balenli model sutyenden yanadır. Ama bu çeşidinde kaliteli seçilmesi gerekmektedir. Kalitesiz bir balenli sutyende zamanla balenler sutyeni başlar ve ciltle temas ederek cildin tahriş olmasına sebep olur. Ayrıca bu çeşitteki sutyenler tüm kıyafetlerin altında rahatlıkla kullanılabilir. Kadınların en büyük problemleri, sutyen kullanırken göğüs uçlarının belli olmasıdır. İnce sutyen kabı olmasına rağmen en ince kumaşlı kıyafetlerin altında da rahatlıkla bu sutyen çeşidi kullanılabilir. Ama Desteksiz sutyen alırken, yapılışında kullanılan kumaşına da terletmemesi ve tahrişe sebep olamaması için özenle dikkat edilmelidir.

  Sırala: