Kategoriler
 • En Çok Satılanlar

  Emzirme Sutyeni

  Emzirme Sutyeni

  Annelere Büyük Kolaylık: Emzirme Sutyeni

                Emziren anneler için sutyen tercihi çok önemlidir. Sıradan sutyenler kullanım açısı bakımından avantajlı değildir. Anneler emzirme işlemi sırasında normal sutyenlerinin tamamını sıyırmak zorunda kalırlar. Bu durumdan kurtulmak için ise annelere özel olarak üretilmiş emzirme sutyeni tavsiye edilmektedir.

                Bu sutyenler beraberinde birçok avantajı getirmektedir. Anneler her ortamda bu sutyenler sayesinde çocuklarını emzirebilirler. Kullanım açısından büyük bir kolaylık sağlayan emzirme sutyenleri artık birçok model ve renk seçeneğini de bulundurmaktadır. Bu sayede anneler hem iç çamaşırı şıklıklarından ödün vermeyecek hem de bebeklerini rahatlıkla emzirebilecekler.

                Emzirme sutyenlerinde göğüs kısmı açılabilir yapıdadır. Böylece bebeğinizi emzireceğiniz sırada bu bölümü açabilir emzirme işlemi sonrasında ise kolayca kapatabilirsiniz. Günlük kullanım için de uygun olan bu sutyenlerin size en uygun olan modelini seçebilirsiniz. Toparlayıcı, destekli, desteksiz birçok emzirme sutyeni modeli bulunmaktadır. Ayrıca desen ve renk seçeneğinin de olması anneler tarafından bu sutyenlerin tercih edilmesinde büyük bir rol oynamaktadır. Bu sutyen sayesinde emzirme zamanında sutyeninizi çıkartmakla uğraşmayacaksınız.

                Özel kısmı açarak çocuğunuzu sorunsuz bir şekilde emzireceksiniz. Böylece hem zamandan kazanacaksınız hem de büyük bir külfetten kurtulmuş olacaksınız. Emzirme sutyeni alırken beden konusuna da dikkat edilmelidir. Emzirme döneminde annelerin göğüsleri süt toplamaktadır. Bu da göğüslerin büyümesine neden olur. Bunu dikkate alarak emzirme sutyeni bedeninin ayarlanması gerekmektedir. Normalde kullanmış olduğunuz sutyen ölçüsünün biraz daha büyüğünü emzirme sutyeni ölçünüz olarak belirleyebilirsiniz.