Kategoriler
 • En Çok Satılanlar

  Erkek Ev Giyim

  Erkek Ev Giyim

  Erkek Ev Giyim 

                Erkek ev giyim ürünlerinde farklı seçenekler kolaylık ve rahatlık sağlıyor. Pijama seçenekleri ve farklı takımlar ev ortamında da şıklığı ortaya koyacaktır. Özellikle rahatlık ev giyim ürünlerinde en çok aranan özelliktir. Bunun yanında elbette ki görsellik de yer alıyor. Ev giyiminde erkeklere sunulan takımlar her zaman büyük ilgi görmüştür. Kışlık ev giyim ürünleri daha kalın ve daha sıcaktır. Renk olarak kahve, gri, lacivert özellikle ön plana çıkmaktadır. Bazı modellerde ise ikili renkler kullanılmaktadır.

                Sunulan erkek ev giyim ürünlerinde bazı modeller daha çok tercih ediliyor. Yuvarlak yaka modellerinin yanı sıra, düğmeli pijama takımları da tercih ediliyor. Üst kısmı düz renkte, alt eşofmanı ise kareli olan pijamalar da son dönemlerde moda ürünlerdendir. Ev giyiminde her ürün rahat ve kullanışlı olmalıdır. Ev giyim ürünlerde eşofmanlar, pijamalar ve üst giyim tişörtler vardır.

                Evde sadece rahat olmak yetmez. Ev ortamında daima şık olmak da önemlidir. Erkekler için tasarlanan ev giyim ürünlerinde renkler ve modeller geniş ürün yelpazesi ile sunuluyor.

   Yazlık ev giyim ürünlerinde ise daha çok kapri ve şort tarzı ürünler tercih ediliyor. Hava alan, pamuklu ev giyim ürünleri aynı zamanda kalitelidir. Birçok erkek ev giyim ürünü farklı modellere sahiptir. Takım seçeneklerin yanı sıra ev giyim ürünlerinde eşofmanlar, tişörtler, kapri ve şortlar da yer alıyor.

                Erkekler ev ortamında hem rahat hem de şık olmanın keyfini çıkarabilir. Aynı zamanda ev giyim ürünlerinin kaliteli ve uygun fiyat seçenekleri ile sunuluyor olması büyük bir avantajdır.

  Bu kategoride ürün bulunamadı.