Kategoriler
 • En Çok Satılanlar

  Fantezi Mayokini

  Fantezi Mayokini

  Fantazi Mayokini

              Öncelik ile mayokini nedir bahsetmek gerekir ise, mayokini son günlerde popüler olan, mayo ile bikininin karışımı bir kadın giysisidir. Formu genellik ile bikiniye benzemekte ve modeline göre alt ve üst parça birbiri ile bağlantılı olmaktadır. Fantezi mayokini ise, bayanların daha çok yatak odalarında tercih ettikleri bir giysi olmaktadır.

              Fantezi mayokini fiziği son derece düzgün ve seksi gösteren bir kıyafet olmaktadır. Mayonun rahatlığı ve bikinin seksiliği ile bayanlar kendilerini yatak odalarında oldukça seksi hissedecekler. Bayanlar genellikle kendilerini yeteri kadar seksi hissetmezler. Bunu bilen iç giyim üreticileri, son derece seksi bir parça olan fantezi mayokiniyi ürettiler. Böylece bayanlar kendileri yatak odalarında daha seksi hissedecek ve öz güvenleri yerine gelecektir. Kendini seksi ve güzel hisseden bir bayanın tüm öz güveni üzerinde olur. Böylece kendilerini daha rahat ve kusursuz hissederler. Bu durumda, bayanların yatak odalarında ki hayatlarını derinden etkiler.

              Fantezi iç giyimlerin birçok farklı mevcut modeli olmaktadır. Hepsinin tek ortak yönü ise, bayanların kendilerini daha dişi hissetmeleri ve yatak odalarının hareketlenmesini sağlamaktır. Fantezi iç giyimi sadece bayan ile de sınırlamak doğru olmayacaktır. Zira fantezi iç giyim ürünleri, erkeklerinde gözüne hitap ederek partnerlerini daha güzel görmelerini ve onları arzulamalarını sağlar. Fantezi mayokiniler, transparan, deri görünümlü, latex, tül gibi dikkat çekici kumaş çeşitlerinden üretilir. Böylece bu ürünlerin dikkat çekiciliği artar.

  Sırala: