Kategoriler
 • En Çok Satılanlar

  Hamile Gecelik

  Hamile Gecelik

  Hamile Gecelikler

                Gecelik çeşitleri hamile bayanlar için büyük önem teşkil etmektedir. Rahat ve sentetik kumaşlardan üretilen gecelikler genellikle hamile kadınlar tarafından tercih edilmektedir. Bu tip ürünler hamilelik dönemini daha rahat ve sorunsuz geçmesine yardımcı olur.

   Kadınlar hamilelik döneminde kendi vücut yapılarına göre gecelikler tercih etmelidirler. Normal geceliklere göre daha geniş kesimde üretilen hamile gecelikleri çok çeşitli alternatifler ile bayanların beğenisine sunulur. Tasarım, dikim teknikleri ve renk ile birbirinden farklılaşan bu gecelikler yazlık ve kışlık olarak ikiye ayrılır.

   Hamile Gecelik Çeşitleri aşağıdaki gibidir;

                Belden ayarlanabilir olan gecelikler, doğum sonrası şişkinlerde ve daha sonraki dönemlerde hızla verilen kilolardan sonra pijamayı belinize göre daraltıp bollaştırma kolaylığı sağlar. Hamile kadınlar bu tip geceliklerin içinde kendilerini iyi hisseder ve hareket özgürlüklerini kısıtlamaz.

                Mevsimsel özelliklere göre pamuklu, penye ve polar kumaşlardan tasarlanan hamile gecelikleri, hamile süresince oluşacak ani terleme ve üşümeleri önlemektedir.

   Farklı zevk ve ihtiyaca yönelik oluşturulan kreasyonlarda kollu, kolsuz veya askılı modeller, yazlık şortlu takımlar, fırfırlı, ekoseli ve farklı detaylarla süslenmiş gecelikler kışın kullanılması için tasarlanan yumuşak pamuklular ve daha birçok gecelik modelleri hamile kadınların beğenisine sunulmuştur.

                Özellikle hamileliğin 5. ayından sonra hamile kadınlar deliksiz bir uyku ihtiyacı duyar ve huzurlu olmak isterler, bu sebeple geceliklerin penye olması önerilmektedir. Terletmeyen kumaşa sahip geceliklerin bir beden büyük seçilmesi hızla büyüyen karnı ve bebeğin rahat hareket etmesine yardımcı olur.

  Bu kategoride ürün bulunamadı.