Kategoriler
 • En Çok Satılanlar

  Hamile Giyim

  Hamile Giyim

  Hamile Giyim Modası

              Hamilelik deyince annelik döneminin başladığı ilk zamanlar akla gelir. Anne adayları hamilelik dönemlerinde çok hassas ve alıngan olurlar. Hormonlar sürekli değiştiği için fikirleri sürekli değişir birden mutluyken mutsuz bir moda girebilirler. Kadınlar hamileyken hem güzel bir anne olmak isterler hem de kilo almalarına rağmen eski formlarındaki gibi giydikleri yakışsın isterler. Bu yüzden de hamilelik modası anne için aslında çok önemlidir.

              Hamile iken giydikleri hem çocuk için hem de anne için çok önem taşır. Öncelikle hamile iken kıyafetin tarzından çok giyilen kıyafetin kaliteli olması gerekir en başta hamile giyiminde organik kıyafetler seçilmeli hem anne sağlıklı ürün giyerek kimyasal tehlike taşıyan kumaşlardan ve alerjik maddeler taşıyan ürünlerden uzak durmuş olacaktır. Bu da anne ve bebeğinin sağlığını koruyacaktır. Kimyasal sentetik maddeler taşıyan kıyafetler asla giyilmemelidir. İlerleyen hamilelik döneminde ise bol kıyafetler giyilmeli bebeği sıkıştırmayan karın bölgesi geniş elbiseler seçilmelidir.

              Bu çerçevelere bakınca bazı seçimler önem kazanmaktadır. Hamile giyim modası da buna göre şekillenmelidir. Bundan sonrası hamilelik döneminde güzel görünüme ulaşmayı sağlar, anneler için tasarlanmış salaş bol tunikler tercih edilebilir. Asimetrik kesim bol gömlekler yine moda olacaktır. Bol karın bölgesini sıkmayan pantolonlar da oldukça güzel duracaktır. Bol hırka moda ceketler yine tercih sebebi olabilir.

              Üstelik hamilelik döneminde giyilen bu şık kıyafetler biraz daraltılarak hamilelik sonrası giyilmeye devam edilmelidir. Böylece tasarrufta sağlanmış olacaktır. Bazı pantolonlar da tam hamile giyim için üretilmiş üst kısmı genişleyen ek kumaşlar konulmuş ve hamilelik sonrası bu ek kumaşları çıkartarak normal kullanımlara devam edilebilmesi açısından tasarlanmıştır.

  Sırala: