Kategoriler
 • En Çok Satılanlar

  Hemşire Kostümü

  Hemşire Kostümü

  Hemşire Kostümü

              Çamaşır kazanı, iç giyim konusunda geniş hizmet vermektedir. Kadınların özellikle tercih ettiği çamaşır kazanı sayfasına web sayfasından ulaşabilir birçok ürünü sipariş vererek kargoyla ayağına kadar getirtebilirler.

              Kadınlar kendilerini güzel ve özel görmek isterler, eşlerine karşı çekici olmak eşlerini kendilerine hayran bırakmak isterler, bunun içinde bazı giyim tarzlarına yönelerek çekiciliklerini seksiliğini arttırmak isterler. Bazı kostümleri bulmak bu konuda oldukça zordur. Kadınlar mağazaya giderek bu tarz seksi kostümleri alırken oldukça utanırlar. Bunun kolay bir yolu olan çamaşır kazanında evde bilgisayardan seçerek kimse görmeden utanmalarına gerek kalmadan alma şansına sahiptirler. Bu kostümlerden birisi de hemşire kostümüdür.

              Hemşire kostümü dekolte bir şekilde tasarlanarak sexi bir hale getirilmiştir. Erkekler tarafından ilgi çeken bu kostüm bayanların en sexi tercihlerinden biridir. Erkeği baştan çıkaran bu kostüm özel gecelerde rahatça kullanılabilir. İlla özel bir gece de değil kız kıza otururken eğlenirken evde değişiklik olması maksadıyla alınıp kendi aralarında partiler yapabilirler. Hemşire kostümü en fantezi giyim ürünlerinden birisidir.

              Farklı modelleriyle dikkat çeken bu kostümün birçok modelini çamaşır kazanından bulup beğendiklerini seçip alabilirler. Bedenlerine uygun hemşire kostümü almak çok önemlidir. Dar veya bol seçimler yapılırsa komik bir duruma sevk edebilir istenen görünüme ulaşmaya engel olabilir. Hemşire kostümünün içinde bir kaç hemşirelere özgü aksesuar olabilir, bunlar bütünleştirici parçalardır. Hemşire tacı gibi ek parçalarda yer almaktadır.

  Sırala: