Kategoriler
 • En Çok Satılanlar

  Hizmetçi Kostümü

  Hizmetçi Kostümü

  Hizmetçi Kostümü İle Geceniz Isınacak

              Seksi kıyafet modellerinde son yılların en önemli akımı meslek grupları kostümleri. Güvenlik güçleri, hemşire, doktor, sekreter ve hizmetçi kıyafetleri ile daha sıcak bir cinsel deneyim partnerlerin daha zevkli zamanlar geçirmesini sağlıyor. Kostümler ile partnerler farklı fantezilerini gerçekleştirme imkânı bulunuyor. Örneğin polis kostümü ile kelepçe ve farklı seks oyuncakları kullanılarak sekse farklı bir deneyim katılıyor. Hizmetçi kostümü, bu kostümler arasında en çok tercih edilen kostümdür. Farklı birçok çeşidi vardır hizmetçi kostümü modelinin. Bunlardan en çok tercih edilenleri sizler için derledik.

              Hizmetçi kostümü seksi kıyafet modelinde erkekler tarafından en çekici bulunan kostümlerin başında gelmektedir. Mini etekli model özellikle çok seviliyor. Bununla beraber jartiyer ile kombinlenen hizmetçi kostümü çok tercih ediliyor. Göğüs uçlarını gösteren kostümler genelde çok tercih ediliyor. Jartiyer çoraplar ya da beyaz diz üstüne kadar olan çoraplar ile hizmetçi kostümü tercih ediliyor. Diz üstü çoraplar yine çok seksi durmaktadır. Transparan hizmetçi kostümü bikini tarzı olan bir modeldir. Çok seksi olan bu model yine çok tercih ediliyor. Büstiyerli hizmetçi kostümü ile partnerinizin gözlerini yuvalarınızdan fırlatabilirsiniz.

              Tek parçadan oluşan süper mini etekli siyah ve beyaz renklere sahip olan hizmetçi kostümü modelini bir erkeğin beğenmemesi için hiç bir neden yoktur. Siz de hizmetçi kostümü ile meslek fantezisi hayalinizi gerçeğe dönüştürebilirsiniz. Vücudunuz için en uygun modeli bularak partnerinizi kendinden geçirebilirsiniz. 

  Sırala: