Kategoriler
 • En Çok Satılanlar

  Hostes Kostümü

  Hostes Kostümü

  Hostes Kostümleri

              Hizmet sektöründe yer alan hostes mesleği zor bir o kadar da eğlenceli bir meslektir. Havada olarak mesleğini icra etmek cesaret de ister. Hem dış görünüşüne hem de verilen hizmetin kalitesine gereken önemi göstermek hosteslerin ilk görevlerindendir. Her hava yolunun kendi çalışanlarına ait ola bir hostes kostümü konsepti bulunmaktadır. Kostümlerin rengi ve modeli için hava yollarının ön plana çıkmış renkleri ile tasarımı yapılmaktadır. Bu kostüm detayları hem ayırt edilebilmek hem de kendi tasarımlarını ön plana çıkarmak için yapılmıştır.

   Hosteslerin güzel ve bakımlı görünmelerine yardımcı olduğu bu hostes kostümü yazlık ve kışlık olarak da sunulmaktadır. Genelde kışlık olarak kullanılan paltoların daha sıcak tutması sağlanır. Kostümlerde kullanılan aksesuarlarda hava yollarının belirlediği kuralların dışına çıkılmayacak şekilde izin verilmektedir. Genelde etekli ve ya elbise olarak tasarlanan hostes kostümleri hem rahat olması hem de şık görünmesi için de yapılmıştır. Saçından ayakkabısına kadar bir uyum içinde olması kurallar çerçevesi içinde yer almaktadır.

   Zamanın çoğunu ayakta geçirenler için daha rahat ve şık duran bir ayakkabının kullanılması da şarttır. Bu kostümde kullanılan her bir detay olması gerekenler arasındadır. Kostümlerin önem verildiği bu sektörde disiplin ve titizlik bu şekilde de yansımaktadır. Bu detayların olduğu kostümlerde daha şık ve elit görünmek de ayrı bir konudur. Bay ve bayanların benzer renk ve tasarımlar ile üretildiği kostümlerde mevcuttur.