Kategoriler
 • En Çok Satılanlar

  Jartiyer Modelleri

  Jartiyer Modelleri

  Jartiyer Modelleri

              Bayan iç giyim tercihleri her geçen gün yeni modeller oluştururken klasikten vazgeçmeyenler jartiyer modelleri tercih ediyor. Tasarımı ve görünümü ile seksi giyimin vazgeçilmezi olan jartiyerler özel renkleri ve tasarımlarıyla birbirinden cazip fırsatlar oluşturuyor. Özel gün ve geceler için ideal tercih olan jartiyer modelleri bayanlar için seksi giyimin tercihi oluyor. Jartiyer modelleri incelendiğinde bayanların en sık tercih ettiği modelleri şu şekilde inceleyebiliriz.

              Dantelli jartiyer takımları çiçek desenli jartiyer takımı daha yatağınıza renk ve heyecan katıyor. Tül kangalı jartiyer modelleri göz kamaştırırken üstsüz güzel tren modelleri de cesur tercihler olarak dikkat çekiyor. Jartiyer modelleri deri jartiyer modeli ile iddialı tercih oluştururken göğüs ve ağız kısmı açık jartiyer modelleri de cesur bayanlar için tercihler oluşturuyor. Zengin tasarım tülleri sunan jartiyer modelleri ateş kırmızısı modelin yanında beyaz turkuaz tasarımlı model ile göz kamaştırıcı konseptler oluşturuyor.

              Jartiyer giyim tercihlerinin kullanım özelliğine baktığımızda genellikle konsept halde giyim Kimleri görüyoruz. Büstiyer ve baby doll ile kombinleme yapılabilen jartiyer modelleri tanga ve sütyen modelleri ile özel bir konsepte dönüşüyor. Bu konseptleri baktığımızda kırmızı büstiyerli jartiyer takım ve seksi tangalı beyaz jartiyer takım yanında beyaz büstiyerli jartiyer takım bayanlar için özel tercihler oluşturuyor. Tarzınıza ve beğeninize göre seçim şansı sunan zengin jartiyer modelleri vücut tipinize ve ten renginize göre de modeller sunarak aradığınız konseptleri oluşturma şansı sunuyor.

  Sırala: