Kategoriler
 • En Çok Satılanlar

  Jüpon

  Jüpon

  Jüpon

                İç etek yani bir diğer adıyla jüpon bayanların kurtarıcı iç giyim ürünleri arasında yer almaktadır. Elbise ve eteklerin içine giyilen jüpon ile kıyafetleriniz içinizi göstermeyecek. Bir nevi koruyucu görevi üstelenen jüponların kullanım alanlarına göre farklı modelleri bulunmaktadır. Uzun, diz altı, mini, dar, dantel detaylı, dizüstü, battal, likralı, midi, saten gibi birçok model vardır.

                Ayrıca korse jüponlar da hem koruyucu hem de inceltici avantajları sayesinde bayanlar tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Korse jüponlar etek formunda olduğu için dikiş izi yapmaz ve vücudunuzu daha kusursuz gösterir. Yine dikişsiz elbise formunda da jüponlar bulunur. Bu jüponlar özellikle elbiseleriniz altında daha hoş bir görüntüye ulaşmanızı sağlayacaktır. Giyilecek elbise ya da eteğin modeline, kumaşına göre doğru jüpon tercihinin yapılması gerekmektedir. Örneğin mini ve dar bir elbise ya da etek giyecekseniz jüponunuzun boyunu buna göre ayarlamalı, kumaş olarak da likralı, dar jüponlar tercih etmelisiniz. Bol ve eteğinizden uzun olan jüpon gözükecek ve çirkin bir görüntüye yol açacaktır.

                 Ayrıca uzun ve hafif transparan bir elbise ya da eteğin altına jüpon seçecekseniz uzun olmasına özen göstermelisiniz. Kıyafetiniz altında aşırı mini ve dar bir jüpon bacak boyunuzu kesecek ve hoş bir görüntü oluşturmayacaktır. Renk seçeneği açısından birçok farklı renkte jüpon üretilmektedir. Ancak siyah ve ten rengi jüponlar daha kullanışlı oldukları için bayanlar tarafından daha çok ilgi görmektedirler.