Kategoriler
 • En Çok Satılanlar

  Kelepçe

  Kelepçe

  Kelepçe

              Fantezi konseptleri için bayanların olmazsa olmaz tercihi olan seksi giyim tasarımları birbirinden özel giyim fırsatları ile bayanlara seksi kıyafetler oluşturuyor. Giyim kıyafetlerini tamamlayan seksi aksesuarlar da özel tasarımları ve özel konseptleri ile seksi giyim konseptini tamamlayan ögeler içeriyor. Maske, kırbaç, eldiven ve göz bandı alternatiflerin yanında özel anlarınıza heyecan katan partnerinizle mükemmel bir uyum sağlamanızı sağlayan kelepçe modelleri heyecanlı ve unutulmaz anlar yaşamanızı sağlayan

              Fantazi kelepçe modelleri seçilirken kelepçe tasarımı ve türüne göre tercihler yapılmalıdır. Bu noktada sahip olduğunuz kelepçe modelleri ve tasarımlarını mercek altına aldığımızda Sahip olduğunuz fırsatları şu şekilde değerlendirebiliriz. Deri kelepçe modelleri hem tasarım hem de kullanışlılığı açısından ideal bir tercihtir. Yumuşak dokusu ile bileğinize zarar vermeyecek olan deri bileklikler hâkimiyeti partnerinize bırakarak sizin fırtınalı ve heyecanlı anlar yaşamanızı sağlayacak. Fantazi kelepçe modelleri beyaz ve kırmızı gibi tasarımlarla seçenekler sunarken sizin ve partnerinizin beğenisine göre tercih yapmanız mümkündür.

              Bir başka kelepçe modeli olan pembe peluşlu metal kelepçe de tasarım aileye özel bir seçenek oluşturuyor. Seksi giyim tercih olarak pembe ağırlıklı baby doll ya da pembe tanga ve sütyen oluşan jartiyer takımı seçtiyseniz bu durumda pembe kelepçe takımı, oluşturduğunuz konsepti tamamlayıcı aparat olarak cazip bir tercih oluşturuyor. Hassas tasarımı ile bileğinize zarar vermeyen pembe peluşlu kelepçeler sağlıklı bir tercih olarak dikkat çekiyor.