Kategoriler
 • En Çok Satılanlar

  Kombinezon

  Kombinezon

  Kombinezon

                Daha önceleri uzun fanila formunda üretilen kombinezon, iç çamaşırı olarak kullanılmıştır. Günümüzde iç giyimde artış gösteren fantezi modellerle beraber kombinezonun kullanımı da değişmiştir. Kombinezon, artık kadınların gecelik gibi kullanmayı yeğlediği bir gece giyim elbisesidir.

                Yakasında dantelleri bulunan ya da ince tülden kumaşı ile vücudu açığa çıkaran modelleri bir sürü tasarım şekli ve ayrı renk seçenekleri ile kombinezon günümüzde de kullanılmaktadır. Dışarıdan bakınca artık basit bir uzun fanila görünümünde olmayan kombinezon, kadınların gece tercihi olacak elbisenin içine astar niyetine de giyilmektedir. Bir iç giysisi olmak dışında yatarken özellikle yazın, sıcak gecelerde de kadınlar tarafından giyilmektedir.

   Kombinezonun etek boyu dizden biraz yukarıda genellikle kolsuz ya da ince askılı şekilde üretilmekte ve yırtmaçlı, desenli ya da düz renkli modelleri ile birçok kişinin zevkine özel tasarlanmaktadır. Kombinezon kadınların günümüzde de vazgeçemediği her yeni gelinin bohçasında mutlaka bulunan bir kıyafet türü olarak yer almaktadır.

   Göğüs kısmı dolgulu modelleri de kadınlar tarafından çoklukla tercih edilmektedir. Böylece özellikle gece yatarken sutyen takmak derdinden kadınları kurtarmaktadır. Farklı kıyafet türleri olarak kullanılması kombinezonu birçok kadın tarafından tercih edilen hale getirmektedir. Günümüzde kişilerin farklı istekleri ve fantezileri doğrultusunda şekillenen iç giyim pazarı pijama sektörü ile iç içedir. Kombinezon da yerine göre bazen bir iç giyim kıyafeti bazen de bir gecelik olarak kullanılmasıyla iç giyim sektöründe yerini almaktadır.