Kategoriler
 • En Çok Satılanlar

  Korse

  Korse

  Korse

              Korseler vücudu toparlamak, daha düzgün ve sıkı göstermek için üretilmiş ürünlerdir. Özellikle fazla kiloları toparlaması yönüyle bayanlar tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Sadece fazla kilolara sahip kişiler tarafından değil vücudunun daha kusursuz ve fit görünmesini isteyen kişiler de korse kullanmaktadır. Korseler kıyafetlerin altına giyilmektedir. Özellikle gece elbiselerinin içine giyildiğinde elbisenin görünümünü daha şık bir hale getirmektedir. Bunların yanı sıra beden inceltici yönüyle de içine giremediğiniz kıyafetleri rahatlıkla giyebilmenizi sağlamaktadır.

              Birçok avantajlı yönü bulunan korselerin çeşitli modelleri bulunmaktadır. Bunlardan; inceltici korse, vücut korsesi, sıkılaştırıcı korse, dikişsiz korse en çok tercih edilen korse modelleridir. Ayrıca sadece göbek bölgesi, kalça, bel, göğüs altı bölümlerine özel olarak üretilmiş korseler de bulunmaktadır. Kişiler düzgün görünmesini istedikleri bölgeleri için en uygun korse modelini tercih edebilirler. Tüm bunların yanı sıra son teknoloji selülit önleyici, uzun vadede beden küçülten korseler bayanlar tarafından büyük bir ilgi görmektedir.

              Kişiler korse seçerken vücut tiplerini göz önünde bulundurmalıdır. Sıkılaştırılmak istenen bölgeye uygun korseler tercih edilmelidir. Ayrıca korsenin kumaşı, dikişleri de önemsenmelidir. Dikişli korseler bazı kişilerde ciddi kaşıntılara yol açabilmekte ve özellikle hata belli eden elbiselerde dikiş izleri belli olabilmektedir. Korselerle ilgili dikkat edilmesi gereken bir diğer unsur ise sık kullanımdır. Sık korse kullanımı vücut sağlığınıza olumsuz etki edecektir. Bu sebeple korsenizi sıklıkla kullanmamaya dikkat etmelisiniz. Tüm bunlara dikkat edildiğinde korse en büyük kurtarıcınız olacak.

  Sırala: