Kategoriler
 • Kullanım şartlarını içeren aşağıdaki maddeleri lütfen okuyunuz.

  Siteyi kullanmanız aşağıdaki maddeleri kabul ettiğiniz anlamına gelmektedir. Burak Elektronik ve Tekstil aşağıdaki maddeleri önceden bilgi vermeksizin değiştirme ve güncelleme hakkını saklı tutar.

  Sitede Yapılan İşlemler

  Burak Elektronik ve Tekstil site üzerinden alınan siparişlerdeki adetleri herhangi bir sebep göstermeden iptal etme ve sınırlandırma hakkına sahiptir. Bu sınırlama aynı müşteri hesabından, aynı kredi kartı kullanılarak, aynı fatura veya teslimat adreslerini içeren, toptancı, bayi tarafından veya yeniden satılmak amacı ile verildiği düşünülen siparişlere uygulanabilir.

  Burak Elektronik ve Tekstil sitede istediği anda ve önceden bildirmeksizin değişiklik yapma, site yayınını durdurma ya da site özelliklerini değiştirme hakkına sahiptir.

  Siteye Verilen Kişisel Bilgiler

  Sitede vermiş olduğunuz kişisel bilgiler güvenli alışveriş sayfasında açıklanan kurallara tabiidir.

  Ürün Bilgileri 

  Site üzerinde ürün ile ilgili verilen bilgilerde yazım hataları veya bilgi eksiklikleri olabilir. Burak Elektronik ve Tekstil bu hataları düzeltme hakkına ve bunun sonucunda bazı siparişlerde iptal ya da değişiklikler yapma hakkını saklı tutar.

  Sitedeki Renkler

  Burak Elektronik ve Tekstil sitedeki resimlerde ürünlerin renklerini gerçek renklerine en uygun şekilde göstermeyi amaçlar. Ancak kullanıcının ekran ayarları, farklı ekran tipleri dolayısı ile oluşabilecek farklardan dolayı sorumluluk kabul etmez.

  Harici Verilen Bağlantılar

  Burak Elektronik ve Tekstil ’in kontrolünde olmayan sitelere bağlantılar yer alabilir. Burak Elektronik ve Tekstil bu sitelerle ilgili herhangi bir sorumluluk kabul etmez ya da bu bağlantıların verilmesi Burak Elektronik ve Tekstil’in bu siteler üzerinde bir onayı ya da yorumu olduğu anlamına gelmez. Bağlantılar sadece kullanıcı kolaylığı ya da bilgi paylaşımı amacı ile verilmiştir.