Kategoriler
 • En Çok Satılanlar

  Külot

  Külot

  Külot

              İç giyimde en çok dikkat edilmesi gereken unsur külotlardır. Hem temizlik hem kullanım hem de görsellik açısından külotlar özellikle bayanlar için büyük bir önem taşır. Külotların hem bayanlar hem de erkekler tarafından sık sık değiştirilmesi hijyen açısından çok önemlidir. Bunun gibi sebeplerden ötürü birçok kullanım alanına uygun külot modeli bulunur. Aynı zamanda kumaş, renk seçeneği de külotların seçiminde büyük bir rol oynar.

              Bikini- slip, boxer- şort, dikişsiz, toparlayıcı, popo kaldırıcı külot modelleri gibi birçok külot modeli vardır. Yine kumaş olarak pamuklu, likralı gibi kumaş seçenekleri de külotlarda bulunmaktadır. Kişiler kullanım amaçlarına göre kendilerine en uygun külot modellerini seçmelidirler. Hayatımızın büyük çoğunluğunda kullandığımız külotları seçerken en çok rahatlık dikkate alınmalıdır. Kişiler tercih ettikleri külotların içinde rahat etmelidirler.

              Özel günler dışında günlük hayatta pamuklu, düz modellerin tercih edilmesi daha sağlıklı olacaktır. Renk olarak ise sayısız külot seçeneği bulunur. İstediğiniz renklerde külotları seçebilirsiniz. Aynı zamanda desen seçenekleri de geniş bir portföye sahiptir. Fantezi giyimde de külotlar önem taşır. Dantel detaylı ve transparan detaylı külotlar fantezi giyimde en doğru tercih olacaktır.

              Erkeklerde de külot kullanımı önemli bir yer kaplar. Kullanılan külot modelinin rahatlık sağlaması seçim yaparken en büyük etkendir. Slip ve boxer modelli külotlar arasından en rahat edilen modeller seçilmelidir. Yine kumaş özelliği bakımından pamuklu kumaşların tercih edilmesi daha sağlıklı olacaktır. 

  Sırala: