Kategoriler
 • En Çok Satılanlar

  Liseli Kostümü

  Liseli Kostümü

  Liseli Kostümü

              Liseli kızların gençliklerinden midir yoksa onların çekiciliklerinden midir bilmem ama son zamanlarda liseli kostümü modası yayılmış bulunmaktadır. Sevgililer arasında kullanıldığı gibi ilişkilerine heyecan katmak isteyen evli çiftlerde liseli kostümü ile heyecanlı dakikalar yaşamaktadırlar.

              Düşünsenize lisede tutku ile aşık olduğunuz kişi ile evlenmişsiniz ve 10 seneniz geçmiş. Eşinize karşı olan heyecanı kaybetmeye başlamışsınız. Eşiniz ise bunun farkında ama size belli etmiyor. İnternette gezerken lisedeki siyah mini eteğinize benzer kısa kırmızı ve uçları beyaz fırfırlı bir etek gördünüz. Üzerinde göbeği açık bırakacak ve vücuda yapışan iç çamaşırsız giymek isteyeceğiniz bir üst... Bununla eşinizin karşısına çıktığınızda 10 sene önce olduğu gibi yanıp tutuşacak, hatta o gece yemek yemeyi dahi unutacak.

              Farklı türlerde liseli kostümleri bulunmaktadır. Dize kadar çoraplı olan modeller olduğu gibi, tüm bacağı ince dantelli çorapla saran modelleri de vardır. Hangisinde rahat edip ve seksi olacağınızı düşünüyor iseniz onu almanız sizin faydanızadır. Etekler mini oluyorlar ve altına külot giymek yerine g-string giydiğinizde sizi daha ateşli göstermektedir. İsterseniz eşinizin gelmesine birkaç dakika kala altınızdaki külotu da çıkarabilirsiniz daha cüretkâr olmak istiyorsanız.

              Fantazi giyim olarak alacağınız liseli kostümünü güvenilir bir internet sitesinden almanız sizin faydanızadır. Birkaç tane fantazi giyim sitesine bakıp, gözünüze güzel gelen modeli seçip getirtebilirsiniz. Göğüs ve bacak yapınıza göre small-medium-large bedenlerinden size uygun olanı seçmeniz gerekmektedir. Dar olsun daha seksi gözükürüm diye düşünmeyin, giyememe durumunuz var eteği ya da çorabı.

              Klasik etekli liseli kostümüne alternatif fırfırlı kostümde vardır. Bu model de boyundan bağlı olup sırtınızı açıkta bırakır, kalçanın üzerinde fırfırlar olur ve poponuzun tüm güzelliğini gözler önüne serer. Bu model için vücudunuzun orantılı olması önemlidir. Önden korsajı ve iyice sıkılan ipleri ile göbeğiniz olması durumunda bu modelde rahat edemezsiniz. Saçlarınız uzunsa ve bu takım kırmızı-siyah karışımı olursa, eşiniz ile balayınızdaki gibi zirveleri oynayacağınızı söyleyebilirim.

  Sırala: