Kategoriler
 • En Çok Satılanlar

  Mısırlı Kadın Kostümü

  Mısırlı Kadın Kostümü

  Kostümlerde Değişim Yaratmak İçin Mısırlı Kadın Kostümü

              Cinsel yaşantısının bir külot ve sütyenden ibaret olmasından korkan kadınlar partnerlerini kendilerine daha bağlı ve tutkun hale getirmek için sürprizler ve değişik fanteziler hedeflemektedir. Özellikle konulu fanteziler ve bunlara uygun kostümler son yıllarda bayanların cinsel yaşantılarına renk katmaları için yaptıkları ufak değişikliklerdir. Mısırlı kadın kostümü bayanların son gözdesidir. Birçok bayan bu kostümü dolabına katmaktadır. Eğer sizin de bir mısırlı kadın fanteziniz var ise size uygun mısırlı kadın kostümü modelini yazımızda öğrenebilirsiniz.

              Mısırlı kadın kostümü fantezi dünyanızı oldukça genişletecek ve partnerinizi çok şaşırtacak. Bununla yapacağınız sürpriz ona çok iyi gelecek. Mini etekli, kırmızı pelerinli, beyaz üst taraf ve altın sarısı dize kadar olan çizmeler ile mısırlı kadın kostümünü ilk olarak size söyleyebiliriz. Genellikle herkese yakışan bir modeldir. Bunun yanında siyah renkli ve altın sarısı pelerinli, ayak bileklerine kadar uzanan boyu ve yandan derin yırtmacı ile oldukça seksi duran mısırlı kadın kostümünü de deneyebilirsiniz.

              Bu ürünler taç ile sunulmaktadır tabi ki. Siyah renkli süper mini, göğüs bölgesi yuvarlak dekolteli mısırlı kadın kostümünü de mutlaka tercihlerinizde değerlendirin. Üst tarafı sütyen alt tarafın ise bacak aralarından ayak bileklerine kadar uzanan pileli mısırlı kadın kostümü kahve tonlarında rengi ile farklı bir seçenek. Siz de bu modellerden birini ve ya daha fazlasını mutlaka beğeneceksiniz. Tercih edeceğiniz mısırlı kadın kostümü ile partnerinize unutulmaz bir gece yaşatın. 

  Sırala: