Kategoriler
 • En Çok Satılanlar

  Penye Gecelik

  Penye Gecelik

  Penye Gecelik Modelleri

              Gecelik kadınların en çok kullanmayı tercih ettikleri ürünlerden biridir. Bu gecelik modelleri içerisinde de penye gecelik her zaman çok fazla tercih ediliyor ve bu ürünlerin rahatlığı nedeniyle bayanların uyku kalitesi de daha yüksek oluyor.

              Penye gecelikleri satın alırken en önemli detay penyenin pamuklu olmasıdır. Pamuklu penyeler kışı sıcak tuttuğu gibi yazında kesinlikle terletmemektedir. Bu gibi özelliklerinden dolayı penye gecelikler kaşıntıya da neden olmuyor. Penye gecelik konusunda bir alış veriş gerçekleştirmeyi düşünen hanımlar için en uygun renkler açık tonlar olmaktadır. Günlük yaşamında tonları olan açık pembe, açık yeşil ve mavi son derece fazla satılan penye gecelik renkleridir. Bu konuda üretici firmalarda renk sınırlamasına gitmese de bu renkleri daha fazla üretmektedirler.

              Penye gecelik giymeyi tercih eden hanımların en önemli avantajı bu geceliklerde hem uzun kollu hem de askılı modelleri bulabilmeleri olmaktadır. Yaz aylarında daha çok mini ve ip askılı olan penye gecelik modelleri kullanmayı tercih eden hanımlar bu modellerin daha kullanışlı olduğunu düşünüyorlar.

              Kadınların gece uyku düzenleri açısından da gecelik giymeleri son derece önemli konulardan biridir. Bu nedenle de gecelik kumaşının ve penyesinin kalitesi de son derece önemlidir. Kalite bakımından naylon karışımlı penyeler sizlerde terlemeye ve kötü kokuya neden olacağı için satın alırken ince detaylara önem vermelisiniz. Dikkat etmeniz gereken bir diğer hususta beden ölçülerinize göre küçük gecelikleri tercih etmemelisiniz. 

  Sırala: