Kategoriler
 • En Çok Satılanlar

  Seksi Elbise

  Seksi Elbise

  Seksi Elbiseler

              Seksi elbise vücut hatlarını daha belirgin gösteren bir elbise türüdür. Daha zarif ve daha çekici görsellik katan bir elbisedir. Bu elbiseler tercih edilirken mini boy olmasına, bedeni sarmasına dikkat edilmektedir. Omuz, yaka, göğüs, sırt ve bacak dekoltesi veren modelleri ile tercihlere göre seçilen ve giyilen kıyafetlerdir. Bu elbiseler hem özel günlerde hem düğünlerde hem de evlerde kullanılabilmektedir.

              Seksi elbise siyah renklerde tercih edilse de beyaz renklerinde de çok çekici ve seksi modelleri vardır. Mini olarak tercih edilirler. Mini olmasının yanında uzun kollu sırt detaylı, sıfır kollu göğüs detaylı veya uzun kollu transparan modeller olarak karşımıza çıkmaktadır. Beyaz, siyah ve kırmızı renklerde tercih edilmekte kadınları daha seksi göstermektedir. Elbise seçerken daha zarif modeller tercih edilmektedir. Kumaş seçimi yaparken özellikle daha narin ve daha yumuşak kumaşlar tercih edilmekte ve vücut hatlarını daha belirgin ve çekici göstermektedir. Bu elbiseleri seçerken mini boydan biraz daha uzun modeller de seçilebilmekte bu modellerde de özellikle sırt detayına dikkat çekilmektedir.

              Sırt detaylı elbiselerin ön tarafları genellikle payet süslemeli olarak seçilmekte ve bayanların daha gösterişli olması sağlanmaktadır. Özellikle özel günlerde şık bir ayakkabı ile tamamlanmakta kadınların duruşunu ve fiziğini ortaya koymaktadır. Bu elbiseler seçilirken modaya uygun kaliteli ve esnek kumaşlar seçilmektedir. Dekolteli tercihlerle daha seksi ve daha zarif görünümler elde edilmekte kadının çekiciliği ortaya koyulmaktadır. 

  Sırala: