Kategoriler
 • En Çok Satılanlar

  Seksi Sutyen Takımları

  Seksi Sutyen Takımları

  Seksi Seksi Sütyenler

              Sütyenler, göğüs hatlarını ön plana çıkarmak isteyen kadınların birbirinden farklı model seçenekleriyle tercih ettikleri iç giyim ürünleri arasında bulunuyor. Bu ürünler göğüs ölçüsüne göre tasarlanarak iç giyimde seksi görünüme anlam kazandırıyor. Özellikle seksi sutyen takımları arasında bulunan modeller kırmızı ve mor gibi hakim renkler ve dantel desenleriyle özel gecelerin sembolü haline geliyor. Fantezi giyimin sütyen önerileri arasında bulunan takımlar, file detayının yoğun olarak kullanıldığı çarpıcı modellerden oluşuyor. Siyah ve pembe gibi tonların jartiyer çoraplarıyla kombinlendiği ürünler, karşı cinsin hafızasında büyük izler bırakıyor.

   Leopar Desenli Seksi Sütyenler

              Her kadının seksi görünme adına tercih edebileceği leopar desenler, sütyen takımlarında da cazibeli bir tarz yaratıyor. Degaje kısmında danteller yer aldığı, göğüsleri kaldıran ve dik bir görünüme ulaştıran bu seksi sütyenler genellikle takım halinde satılmakla birlikte açık tenli kadınların iç çamaşırı gardıroplarını süslüyor. Siyah ve sarı tonlarından meydana gelen leopar desenli seksi sütyenler fantezi konseptine uyum sağlıyor.

   Siyah Deri Sütyen Modelleri

              Derinin ağırlığını seksi sutyen takımları arasına yerleştirmek isteyen kadınlar için iç giyim konseptlerinde pek çok model bulunuyor. Siyah deri bir sütyen ve tanga kombini ile gecenin parlayan yüzü olabileceğiniz gibi göğüslerinizi de dik gösterme olanağına sahipsiniz.

   Transparan Sütyen Takımları

              Filenin sütyenlere kazandırdığı baştan çıkarıcı görünüm kadınların tercihleri arasında önemli bir yere sahip. Transparan sütyen takımlarının vücuda uyumu göz alıcı bir güzelliğin sembolü haline geliyor.

  Sırala: