Kategoriler
 • En Çok Satılanlar

  Slip Korse

  Slip Korse

  Slip Korse

              Günümüzde korse kullanımı bayanlar arasında oldukça yaygındır. İnce ve estetik görünüm sağlaması nedenleri ile bayanlar slip korse tercih etmektedir. Kullanım rahatlığı bakımından bedene en uygun korsenin tercih edilmesi gün içinde rahat hareket edebilmek için çok önemlidir.

              Rahat ve kullanışlı korseye sahip olmak için vücut tipinize ve beden ölçülerinize en uygun olan korseyi tercih etmeniz gerekmektedir. Bel karın ve basen bölgesinde kilo problemi yaşayan bayanlar için en ideal korse türü slip korse olmaktadır. Özellikle hamilelik sırasında alınan kilolar ya da doğum sonrasında süt olması için alınan kilolar verilemediğinde korse kullanımı saha çok tercih edilmektedir. Doğru kumaş seçimi sayesinde ince ve estetik görünmeniz korseler sayesinde mümkün olmaktadır.

              Doğru şekilde kullandığınız korse sayesinde hem kilolarınızı kapatma amacına ulaşırsınız hem de konforu sağlarsınız. Özellikle belinizin açılmasından rahatsız oluyorsanız eğer çıtçıtlı slip korse tercih edebilirsiniz. Düşük bel pantolon kullananlar içinde oldukça ideal olmaktadır. Korsenin üst vücuda iyi bir şekilde tamamen sıkması ve slip şeklinde tercih edilmesi nedeni ile kimsenin korse kullandığınızı anlamasına izin vermemektedir. Dikişsiz tercih edeceğiniz çıtçıtlı slip korseler ayrıca sizi bir beden daha zayıf göstermektedir.

              Düşük belli pantolon kullananlara daha rahat hareket edebilme özgürlüğü sağlayan slip korseler çok avantajlı ürünlerdir. Slip korse sayesinde vücut yağları sıkılarak tek noktada birikmesine engel olunmaktadır. Bu sayede dışarıdan kötü bir görünüm olması da engellenmektedir. Tüm kıyafetleriniz ile kullanmanız mümkündür.

  Sırala: