Kategoriler
 • En Çok Satılanlar

  Straplez Sutyen

  Straplez Sutyen

  Straplez Sutyen

              Bayanların kıyafet seçimi kullanılan iç çamaşırlarını da etkilemektedir. Dış kıyafetten görülmesini engellemesi gereken iç çamaşırların buna uygun olarak üretimi de şarttır. Bu bağlamda straplez sutyen modelleri askısız ve sadece göğsü tutabilen alt kısımdaki lastiklerden oluşmaktadır. Bu özellik askılarının olmaması açısından önemli bir detaydır. Çünkü her kıyafet sütyen askılarının görünmemesini gerektirir. Kıyafette bu şekilde askıların görülmesi dışarıdan olumsuz bir görüntü olmasını sağlayacaktır.

              Bu sebepten dolayı straplez sutyen kullanımı askısız olarak daha güzel bir görüntü sağlayacaktır. Genellikle abiye kıyafetlerde tercih edilen bu sütyen çeşidi o şık elbisenin dışından görünmemesi göze hitap etmesini sağlar. Bu tarz abiye kıyafetlerde şıklığı bozacak detayların kaybolması önemlidir. Bunların dışında spor kıyafetlerde de ince askılı olan ve ya straplez bir kıyafetin içine giyilmesi detayı kapatacaktır. Renk seçimi de bu anlamda önem taşır. Çünkü dış kıyafetin ince kumaş olması önden ve ya arkadan iç çamaşırının görünmesini sağlayacaktır.

              Çamaşırın daha az belli olması da gözü yormayacak ve daha şık durmasını sağlayacaktır. Bu detayları barındıran ürünü almak bayanlar için daha kolay bir iştir. Askıları olmadan bir sütyenin daha sağlam tutunması da bir o kadar önemlidir. Alt tarafta bulunan silikon gibi bir maddenin tene teması ile yapışmış hissi vermesi sağlam durmasına sebep olacaktır. Daha rahat hareket etmek de buna bağlıdır. Düşme korkusu olmadan kullanım sağlanması önemli bir ayrıntıdır.