Kategoriler
 • En Çok Satılanlar

  Sutyen Takım

  Sutyen Takım

  Kendinize En Uygun Sutyen Takımını Seçin

              Bayanların göğüs tipleri farklılık göstermektedir. Birçok göğüs tipi olduğu için sutyen modelleri de doğru orantılı olarak farklılık göstermektedir. Bayanlar kendi göğüs tiplerine en uygun modelde sutyenleri tercih etmelidirler. Bunun yanı sıra sutyen takım seçenekleri de bayanlar tarafından tercih edilen ürünlerdendir. Sutyen takımları ile bayanlar iç giyimde de uyumlu ve şık bir görünüm elde etmektedirler. Sutyen takımları birçok farklı modele sahiptir. İlk olarak göğüs tiplerine göre sutyen takımları; destekli, desteksiz, straplez olarak ayrılmaktadır. Bu modeller kendi içlerinde de kategorilendirilir ve çeşitli desen, kumaş, renk seçeneklerine ayrılır.

              Destekli sutyen takımlarında sutyenler; tam dolgulu, yarım dolgulu gibi seçeneklere ayrılır. Tüm destekli sutyen seçeneklerinde amaç göğüsleri kaldırarak daha doldun ve dik bir görünüme ulaştırmaktır. Bu modeller özellikle küçük göğüslü bayanlar tarafından tercih edilmektedir. Desteksiz sutyen takımlarında sutyenler; kapları boş olan sutyenlerdir. İçinde dolgu bulunmayan bu sutyenler büyük göğüslü bayanlara daha uygundur ve büyük göğüslü bayanlar tarafından daha çok tercih edilmektedir.

              Straplez sutyen takımlarında sutyenler; bu sutyenler askısız olarak üretilmektedir. Özellikle straplez giysilerin altında kullanım için uygundur. Bu model sutyenlerin hepsi sutyen takım halinde de üretilir. İstediğiniz modelde sutyeni birçok renk ve desen seçeneği arasından ikili takım olarak seçebilirsiniz. Sutyeninize uygun külot ve tanga seçenekleri bulunan takımları seçebilirsiniz. Ayrıca dantelli sutyen takımları da görsellik açısından göz doldurmaktadır. Şıklığa önem veren bayanlar bu takımları da rahatlıkla tercih edebilirler.

  Sırala: