Anne, Bebek ve Kadın Forumu - Pembe.net

Hoşgeldin, sen de hemen aramıza katıl. Türkiye'nin en büyük kadın forumunda aradığın herşey var. Meraklı anneler, öğrenen kadınlar, sağlıklı ve eğitimli bayanlar, hayvanseverler, lezzetli parmaklar, gelinler ve görümceler burada! Konu aç, mesaj yaz, üyeler ile sohbet et ve profilini düzenle. Forumumuza üye olmak tamamen ücretsiz!

Network Marketing - Ağ Pazarlama Nedir?

Admin

Burcu Önder
Yönetici
Katılım
21 Haz 2020
Mesajlar
147
Beğeniler
0
Puanları
185
Konum
Çanakkale
Web sitesi
www.pembe.net
Doğudan satış, çok katlı pazarlama, tavsiye ile satış

Network marketing firmaları, yapılan satışın adetine, ağın derinliğine ve tavsiye ile ekibinize dahil ettiğiniz kişilere göre kazanç elde etmenizi sağlarlar. Yatayda ve derinde büyüyebilen sistemler kurulur ve girişimcilerin kendi ekiplerini kurmalarına olanak sağlanır. Kendi satış ağlarını kurma, genişletme konusunda destek verilir. Ağacını kuran kişiler, yapılan satışlardan kazanç elde ederler. Her işin doğasında olduğu gibi avantaj ve dez avantajları vardır.

İş yapacağınız firmayı kesinlikle doğru belirlemelisiniz, satabileceğiniz ürünü iyi tespit etmelisiniz.İş yapacağınız firmayı doğru araştırın.

Neden network marketing yapmalıyız? Artıları ve Eksileri

Ek gelir sağlamak için iyi bir seçenek(+)
Yatırım maliyetleri olukça düşük(+)
Ekibinizi büyüterek belirli bir aşamadan sonra iyi bir pasif gelire ulaşabilirsiniz(+)
Üretim, muhasebesel işlemler, vergilendirme tamamen firma sorumluluğunda(+)
Bir akademik yeterlilik kriteri yok, bu eğitime ihtiyaç olmadığı anlamına gelmemeli. Her sektörde olduğu gibi eğitim ile desteklenmeli ancak giriş engeli olarak karşınıza çıkmıyor(+)
Sosyal güvenlik hakları(SGK) henüz yasal bir zemine oturmuyor(-)
Firmalar çeşitli sebeplerden dolayı sorumluluklarını yerine getiremeyebiliyor, bu da ticaretinizi direk engellemiş oluyor(-)
 
Üst