Anne, Bebek ve Kadın Forumu - Pembe.net

Hoşgeldin, sen de hemen aramıza katıl. Türkiye'nin en büyük kadın forumunda aradığın herşey var. Meraklı anneler, öğrenen kadınlar, sağlıklı ve eğitimli bayanlar, hayvanseverler, lezzetli parmaklar, gelinler ve görümceler burada! Konu aç, mesaj yaz, üyeler ile sohbet et ve profilini düzenle. Forumumuza üye olmak tamamen ücretsiz!

Tüp Bebek İşlemleri ve Tedavi Fiyatları

Admin

Burcu Önder
Yönetici
Katılım
21 Haz 2020
Mesajlar
147
Beğeniler
0
Puanları
185
Konum
Bursa
Web sitesi
www.pembe.net
tup-bebek-yontemi-fiyatlari-2019-2020.jpg

Tüp Bebek Fiyatları ve Başarı Oranı

Günümüzde tüp bebek gelişen teknolojinin getirdiği kolaylıklarla hem daha yüksek başarı ile hem de daha uygun fiyata yapılabiliyor. Eskiye oranla bu uygulama çok daha net ve güzel sonuçlar getirmeye başlamıştır. 2019 tüp bebek fiyatları, 2020 tüp bebek fiyatları hemen hemen herkesin bütçesi çerçevesinde belirlenmektedir. Bu fiyatlar ortalama rakamlarla Kıbrıs bölgesinde 2500 - 3500 Euro olarak değişiklik göstermektedir. Türkiye üzerinde ise 5000 - 6500 TL arasında değişmektedir. Bu fiyatlara ilaç masrafları dahil değildir. Kişinin durumuna göre ilaç kullanımına gerek görülürse Türkiye üzerinde fiyatlar 10,000 TL'yi bulabiliyor.

Ancak yine de uygulama yapılacak alan ile direkt olarak görüşmek daha net sonuçlar verecektir. Bu rakamlar ortalama olarak belirlenmiştir. Kişinin durumuna ve yapılacak işlemlere göre daha yüksek veya daha düşük olabilir. Net rakamları öğrenmek için işlemin uygulanacağı merkez ile iletişim kurulması gerekmektedir. Fiyatların işlemler başlamadan önce öğrenilmesi işlemlerin hız kazanmasında büyük bir rol oynamaktadır. Fiyatlar bölgelere göre de değişiklik göstermektedir. Tüp bebek yapımında belirlenen başarı oranları kadının yaşı ve yumurtalıklarının kalitesine göre değiştiği vurgulanmaktadır. Başarı oranını net rakamlarla söylemek mümkün olmasa da yüksek oranlarla ifade edilebilir. Günümüz teknolojisi ile bu oranlar hızla yükselmeye başlamıştır. Kişilerin hem vücut yapısı hem de psikolojik yapısı bu uygulamanın başarı oranını %35 oranında etkilemektedir. Bu yüzden kişiler kendilerini hazır hissetmedikçe bu tür uygulamalara başvurmamalıdırlar. Aksi durumlarda istenilen sonuçlara ulaşamayabilirler. Kendilerini bu alanlarda hazırlamakta sorun yaşadıklarında destek almaları ısrarla tavsiye edilir. Çünkü kişinin her yönden hazır olmadığı zaman tüp bebek başarı oranı dip seviyelere düşmektedir.
 
Üst