İlginizi Çekebilir
epimedium-nedir-neye-denir
  1. Ana Sayfa
  2. Faydalı Bilgiler

Gerdek Gecesinde Neler Yapılmalıdır?

Gerdek Gecesinde Neler Yapılmalıdır?
+ - 0

Aileden, arkadaşlardan ve tanıdıklardan uzak durmak zor olabilir. Ancak yeni eşiniz sizinle vakit geçiriyor ve evleneceğiniz gece yalnız olmayı dört gözle bekliyor. Onu bekletme! Aileniz ve arkadaşlarınız bekleyebilir, onlarla biraz daha erken vedalaşmak bir avantaj olacaktır. Yalnızken, eşinize elinde içki içerken korku dolu gözlerle bakmayın, gözlerinde mutluluk ve heyecanla ona bakın. Bir an önce kafanızdaki stres ve olumsuz düşüncelerden kurtulmaya çalışın.

Giyiminize Dikkat Etmeniz Gerekir

Erkeklerin hayal güçlerini harekete geçiren gösterişli iç çamaşırları görmek kadar keyif aldıkları bir diğer şey de sizin iç çamaşırlarınızı çıkardığınızı görmektir. Kıyafetlerini çıkarırken ona küçük bir gösteri yapabilirsin. İlk ilişkiye hazırlanırken kendinize gösterdiğiniz özen, iç çamaşırınız kadar önemlidir. Manikür ve pedikürünüzü tamamlayın. En önemlisi, giydiğiniz aksesuarlar ve topuklu ayakkabılar çıplakken bile ayağınızda. Hazır olduğunuzda üzerinize atlamasını beklemeyin. Bu ilişkiye hazırlanmak için küçük bir oyunda büyülü bir an yaşamaları gerektiğini de biliyorlar.

Gerdek Gecesinde Ve Sonrasında Utangaç Ve Çekingen Olmayın

Çekingen ve ürkek bir kişiliğe sahipseniz, evliliğinizin ilk gecesinde ona diğer yanınızı gösterin. Unutma! Ne kadar dikkat ve özen gösterirseniz, size o kadar saygı duyacaktır. Artık endişelenmesine gerek yok. Ertesi gün, “Ben ne yaptım?” Veya “Yüzüne nasıl bakayım?” Önem verdiğiniz sorulara bir son verin. Ne kadar mükemmel bir gece geçiriyorsun bunu bile diyebilirsin. Onu mutlu edecektir.

Gerdek Gecesinde Stres Yapmayın Rahat Olun

Çiftlerin yuva kurarken karşılaştıkları en problemli ve stresli durumlardan biri de düğün gecesi ne yapacaklarını düşünmektir. Üreme ihtiyacının aksine eşeyli üreme de insanlarda çeşitli duygu ve motivasyonlara yol açabilmektedir. Düğün kalabalığının düğün hazırlığının onun evi ve eşyaları olduğunu söylediği düğün gecesi stresli bir dönemdi. Genel olarak çiftlerin yüzde 90’ı ilk gece stres yaşayabilir. Stres sonucunda çiftler cinsel ilişkiye girememe sorunu yaşayabilirler.

Gerdek Gecesinde Normal Davranın

Artık düğün gecenizde ne yapacağınız konusunda endişelenmenize gerek yok. Düğün gecemde yapmaya çalıştığım şeyin korkusundan kurtulmak için önce rahatlamanız ve gevşemeniz gerekiyor. Eve geldiğinizde rahatlamak için önce sıcak bir duş alın ve rahatlayın. İçgüdülerinizi kullanarak düğün gecenizi bir ritüel haline getirmeden birbirinize kendinizi şımartabilirsiniz. Genel olarak, düğün gecesi korkuları kızlar arasında daha yaygındır. Bunun en önemli nedeni kulaktan dolma bilgiler ve abartısıdır. Bu açıklamaları dinlemeyin. O zaman, ilk geceyi hatırlamak ve kendini kötü doldurmak yanlıştır.

Gerdek Gecesi Kızlık Zarı Korkusu Sarabilir

Kızlık zarı esnek bir yapıya sahiptir. Bu nedenle kızlık zarı ilk gece yırtılmayabilir. Bu nedenle, ilk gün doğumunun kanından dolayı kızlık zarı yırtılmamış olsa bile panik yapmayın. Bu gelecekte olacak. En önemlisi, çift birbirlerine karşı hoşgörülü ve dürüsttür.

Gerdek Gecesi Nasıl Ortaya Çıkmıştır?

Düğün stresi ve halsizlik rahatsız edici ve stresli olabilir. Kendinizi stresli veya yorgun hissediyorsanız, eşinize de sarılıp ilk gece uyuyabilirsiniz. Bu durumda ilk gecenin stresini yaşamazsınız. Eski zamanlarda düğün gecelerinin törensel bir özelliği vardı. Bir erkek sadıcı, damada düğün gecesi ne yapacağını söyledi ve cinsel ilişkinin devam ettiğini söyledi. Ancak internet ortamının gelişmesiyle birlikte tüm bilgilere erişim mümkün hale gelmiştir. Ve artık insanlar bu tür şeyleri internete bakarak öğrenebiliyor.

Gerdek Gecesi Korunma Yöntemi Planlanmalıdır

Bir düğün gecesi seks yapmadan önce, doğum kontrol yöntemlerini incelemek önemlidir ve çiftlerin kendilerini nasıl koruyacaklarına karar vermeleri gerekir. Prezervatifsiz yaşamak isteyen veya başka yollarla kendini korumak isteyen herkes yardım için bir uzmana başvurmalıdır. Bir düğün gecesinde en önemli şeylerden biri ön sevişmeyi uzun tutmaktır. Bir kadının gerginliğini azaltmak için vajinasını öpmesi, okşaması ve nemlendirmesi gerekir. Bu cinsel ilişkiyi kolaylaştırır.

Gerdek Gecesi Hangi Seks Pozisyonları Tercih Edilmeli?

Düğün gecesinde seks pozisyonuna özellikle dikkat etmek mantıklıdır. Bir düğün gecesinde yapılacak en önemli şeylerden biri, cinsel pozisyonu önceden akılda tutmaktır. Bunları bulmak cinsel ilişkiyi kolaylaştırır. Düğün gecesinde omuz bacaklarının pozisyonu kadınların zevk almasını zorlaştıran pozisyonlardan biridir. Bu nedenle ilk cinsel ilişki için omuz bacaklarının pozisyonu istenmez. Düğün gecelerinde, kovboy kız ve erkeklerin aşağılanması şiddetle tavsiye edilir. Kadınlar burada en üstte ama erkekler kontrol edebiliyor. Hem erkekler hem de kadınlar bu pozisyonda aynı anda yön verebilirler. Bu pozisyon kadınların kolayca orgazma ulaşması için çok önemlidir.

Gerdek Gecesi Nedir?

Geleneksel adıyla düğün geceleri, bir çiftin ilk kez cinsel ilişkiye girdiği gecedir. Genellikle bir düğün veya evlilikten sonraki gün olduğu için “ilk gece” olarak da adlandırılır. Başka bir deyişle evlilik, bir çiftin cinsel olarak birbirini tanımaya başladığı zamandır. “Çiftin ilk cinsel ilişkisi ilk gece olur” diye bir kural yoktur. Yorgunluk ve heyecandan dolayı düğünden sonraki ilk geceyi yaşayamazsınız. Bu noktada eşin sevgiyi, şefkati, merhameti ve anlayışı ön planda tutması zorunludur. Bir evliliğe nasıl başlanır sorusunun cevabı ön sevişmedir. Ön sevişme ayrıca çiftlerin gerginliği ve utancı hafifletmesine yardımcı olur. Loş bir mum ışığında bir odada hafif müzik dinleyin ve küçük bir dokunuşla başlayın. Partnerinizin beden dilini gözlemlemek ve birlikte uyum bulmaya çalışmak en sık kullandığınız taktik olmalıdır. Baskın olmak yerine cesur olmak ve utangaç olmamak da faydalıdır. Pürüzsüz ve ağrısız cinsel ilişki için kadınların vajinal sıvıya sahip olması, erkeklerin ise dik durması gerekmektedir. Yetersiz vajinal sıvı bir kadını yaralayabilir. Bu durumda, yağlayıcı rahat bir bağlantı yapmanıza yardımcı olacaktır.

Gerdek Gecesi Koku Ve Hafif Bir Müzik Sizi Rahatlatacaktır

İlk geceye alışmak için partnerinizden izin isteyerek tuvalete gidebilirsiniz. Böylece kendinize biraz zaman ayırabilirsiniz. Utanç verici veya utanç verici bir şey olmadığını unutmayın. Makyajı aynada kontrol edebilir ve gerekirse düzeltebilirsiniz. Nasıl hissettiğiniz nasıl göründüğünüzle doğru orantılıdır. Kullandığınız parfümü her zaman püskürtebilirsiniz. Özellikle kulak arkası, diz kapağı ve dirsek arkası parfümü kokunun gece boyunca yayılmasını sağlar. Odaya girdikten sonra, yumuşak müziği açarak daha da rahatlayabilirsiniz. Artık hazırsınız!

Bu İçerik Hakkında Ne Düşünüyorsun ?