İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Faydalı Bilgiler

İlginç ve Yaşanmış Aldatma Öyküleri

İlginç ve Yaşanmış Aldatma Öyküleri
+ - 0

Zaman zaman gerçek ve ilginç aldatma hikayeleriile karşılaşırız. Bu hikayelerde ana nokta her zaman aldatan ve aldatılan kişilerdir. Fakat aslında bu kişiler kadar bu hikayedeki üçüncü bireylerin de önemi vardır. Hemen hemen herkesin çevresinde aldatılma durumu yaşayan kimseler bulunur ya da bizzat bu durumu tecrübe edenler de fazladır. Aldatmakile ilgili çeşitli hikayeler vardır. Chicago Üniversitesi aldatma hikâyelerikonusunda bir çalışma üreterek araştırmada bulunmuştur. Araştırmaya göre evli olan kadınların yüzde on-on beşinin, evli olan erkeklerin ise yüzde yirmisinin geçmiş dönemlerde eşlerine ihanet etme tecrübesi gerçekleşmiştir.

Gerçek Aldatma Hikâyeleri

Aldatma olayında önemli bir yere sahip olan üçüncü şahıslar ile ilgili çok fazla bir araştırma bulunmuyor. Çalışmaya binaen aşağıda zikredeceğimiz altı kadın bir ilişkide üçüncü şahıs olmakla ilgili başlarından geçen hikayelerden bahseder. Bunlardan ilki K.R isimli bir kadının hikayesidir. Bahsi geçen kadın ilişkide olduğu kişinin evli olduğunu bildiğini aynı zamanda karşısındaki kişinin de kendisinin evli olduğunu bildiğini söyler. Bahsettiğine göre ilişkide olduğu kişiyle evlenmeden önce arkadaş olmuşlar ama evlendikten sonra bağlarını koparmışlardır.

Daha sonra on yıllık evliyken onu Facebook’ta bulduğunu onun da kendisi gibi mutsuz olduğunu ve konuşmaya başlayarak bir ilişkiye başladıklarını söyler. Fakat o kişi eşini bırakmak istememiş bahsi geçen kadın da metres olmayı kabul etmiştir. Ancak bir gün içindeki suçluluk duygusunu bastıramadığını ve bu yüzden ilişkiye bitirerek kendi eşine ve onun eşine her şeyi anlattığını dile getirir. Ayrıca, gerçek aldatma hikayeleriile ilgili bir diğer hikâye ise D.B’ye aittir. İlgili kişi ilişki yaşadığı kişinin evli olmadığını fakat bir ilişkisinin olduğunu söyler.

O kişi başka bir kadınla birlikte olduğu halde hem kendisinin hem diğer kadının bu durumdan haberdar olmadığını belirten kadın, her şeyi öğrendikten sonra ilişkide olduğu adama hesap sorduğunu söyler. Bahsi geçen adam diğer kadın ayrılacağını söylese de ayrılmadığını öğrenir.

Aldatma Hikâyeleri

İlginç bir aldatma hikâyeleri ile ilgili hikâye de R.K’ye aittir. Hikayesini paylaşan kadın erkek arkadaşının çalıştığı yerde departman şefi olduğunu ve iş bağlamında bir ilişkileri olduğunu aktarır. Arkadaş olarak başladıktan sonra bir gün çakırkeyif bir halde lavaboyu ararken kaybolduğunu ve çarpıştıklarını dile getiren kadın, o sırada aralarında bir konuşma geçtiğini adamın kodamanlardan olduğunu öğrenince korktuğunu belirtir. Ayrıca adamın bir ilişkisi olduğunu ve başka kadından bebeği olduğunu bilmediğini bu durumu çok uzun zaman sonra öğrendiğini dile getirir.

İlişkinin başlarında arkadaş olsalar da bir noktadan sonra sınırı aşarak geri dönemediklerini ve âşık olduklarını ifade eden kadın, bu olayın üzerinden uzun zaman geçmesine rağmen onu hala en büyük aşklarından biri olarak gördüğünü belirterek yaşadığı şeylerden pişman olmadığını söyler. Bir diğer gerçek aldatma hikâyesi V.L isimli şahısla ilgilidir. Hikayesini anlatan kadın iş arkadaşı K’yi evli olduğunu bildiği halde çekici bulduğunu söyler. Başlangıçta arkadaş ilişkilerinin olduğunu dile getiren kadın, bir gün Vietnam savaşı ile ilgili konuşmaya başladıklarında onun askerde yaşadığı şeylerden duygusal ve fiziksel yaraları hakkında anlattıkların çok etkilendiğini ifade eden V.L, ilişkilerinin arkadaşlıktan sevgililiğe nasıl evrildiğini hatırlamadığını söyler.

Ayrıca o kişinin evliliğinde mutsuz olduğunu ve birbirlerine cinsel partner edinme konusunda izin verdiklerini söylediğini aktaran kadın buna safça inandığını dile getirir. Haftada bir buluştuklarını, birbirlerine değer verseler de bunun ötesinde herhangi bir şey görmediklerini söyler. En sonunda başka birine âşık olduğunu ve K’yi görmeyi bıraktığını söyler. Aldatmakile ilgili bir başka hikâye ise A.C ile ilgilidir. Söze kendisinin evli ve çocuklu olduğunu ilişki yaşayacağı kişiyi de bilerek evli ve çocuklu biri olarak seçtiğini söyleyerek başlar.

Birbirlerini yıllardır görmediklerini ama kendisine ilgisi olmadığını bildiği için hayır demeyeceğini bildiğini söyleyen kadın, bir gün onu bir şeyler içmeye davet ettiğini söyler. Adam gelmekte başta tereddüt etse de sonrasında buluşmaya gelmiş ve gecenin ilerleyen saatlerinde kadını öpmeye başlamıştır. Bu şekilde ilişkilerinin başladığını ve yedi yıl sürdüğünü dile getiren A.C, adamı kasıtlı olarak seçtiğini ama onun bundan haberi olmadığını ifade eder. Ayrıca gerçek aldatma hikâyeleri ile ilgili son durağımız M.M isimli bir kadın. Bu kadın hikayesine bir bağımlı ile evli olduğunu söyleyerek başlar.

Kendisiyle aynı durumda olan biriyle konuşma ihtiyacı olduğunu ve bu sebeple internete başvurduğunu söyleyen kadın, aldatmak gibi bir niyetinin olmadığını erkek kadın fark etmeksizin biriyle konuşmak istediğini söyler. Dolayısıyla evli olduğunu da gizlemeyen M.M, bir yabancıyla konuşmanın kendisine çok iyi geldiğini ekler. Zamanla birbirlerini daha da yakından tanıyarak çizgiyi aşan sohbetler yaptıklarını ama sadece konuştukları ve eşlerinin bundan haberleri olmadığı için bu durumun aldatma olmadığını düşündüğünü belirten kadın, sonunda bir gün buluşmaya karar verdiklerini söyler.

Her ikisi de evliliklerinde sorun yaşıyor ve birbirlerine olan duyguları günden güne çoğalıyordu. Fakat ikisinin de çocukları olduğu için evliliklerinin bitmesinin söz konusu olmadığını aktaran M.M, yüz yüze görüşmeyi bıraksalar da hala konuşmaya devam ettiklerini ve birbirlerine elveda demediklerini dile getirir.

Bu İçerik Hakkında Ne Düşünüyorsun ?