İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Moda

Victoria Beckham Saç Değişiklikleri


+ - 0

Uzun saçlarını aniden kesen ve uzun süre önünü bırakan Mihoshi, bu tarzıyla dünya çapında ilgi görüyor. Bu değişikliklere rağmen kısa saç denilince akla ilk gelen model Victoria Beckham ” modelidir. Önü uzun arkası kısa saçlar.” Renk olarak siyah, kahverengi ve sarıyı tercih eden ünlü yıldızlar cesurca birçok modeli deniyorlar ama özel olan hangi modeli denerseniz deneyin yüzünüze en çok yakışanı tercih etmeniz.  Moda dünyasına etkileyici bir çıkış yapan Beckham, ikonun saçından makyajına, giydiğinden aksesuarına hemen hemen her şekilde yaşadığını gösteriyor.

Victoria Beckham Kimdir?

Victoria Beckham (gerçek adı Victoria Beckham) 17 Nisan 1974’te Harlow, Essex, İngiltere’de doğdu. Jacqueline ve Anthony Adams’ın üç çocuğundan ikincisidir. Babası bir elektrikçiydi. Christian adında bir erkek kardeşi ve Lucy adında bir kız kardeşi var. Victoria Beckham, Cheshunt’taki St Mary Lisesi’ne gitti. 1991 yılında Surrey, Epsom County’deki Rain Theatre Sanat Okulu’ndan mezun oldu. Ünlü futbolcu David Beckham’ın karısı ve en çok 1990’ları tanımlayan eski Spice Girls’ün bir üyesi olarak biliniyor. 1994 yılında Spice Girls grubuyla adından söz ettiren Victoria Beckham, solo çalışmalarına başlamak istedi. Daha sonra müzik kariyerine devam etti, ancak bu alandaki kariyeri yeterince başarılı olmayınca New York Moda Haftası ile tanıştırarak iş hayatına başladı.

Victoria Beckham Yer Aldığı Yapımlar Nelerdir?

Victoria Beckham 2002 yılında Telstar Records ile anlaştı ve albümü hazırlamaya başladı, ancak yapımcı Damon Hyphen, pop albümü yapmak istemediği ve R&B veya hip-hop tarzı bir albüm yapmak istediği için. Ve işe başladılar.  Let Your Head Go / This Groove, Aralık 2003’te raflardaki yerini aldı ve listede 3 numaradan ilk çıkışını yaptı. 2004’te The Real Beckhams adlı bir belgesel DVD yayınlandı. Ayrıca “Let Your Head Go”, “This Groove”, “Resentment”, “That Dude”, “Ben ve Sen Bu Kez” ve “Sevgililer Günü” videoları da yer alıyor.  4 Mart 1999’da ilk çocuğu Brooklyn Joseph’i dünyaya getirdi. Doğumundan dört ay sonra, 4 Temmuz 1999’da “David Beckham” ile evlendi. İkinci oğulları Romeo James Beckham, 1 Eylül 2002’de doğdu. 3.3. Oğulları “Cruz David Beckham” Şubat 2005’te doğdu. 10 Temmuz 2011’de Los Angeles’ta doğan kızlarına “Harper Seven Beckham” adını verdiler. İngiliz basınının Victoria’nın müzik kariyerini bir başarısızlık olarak yorumlaması da Victoria’nın müzikal özlemlerini paramparça etti. Ancak, Cathy Dennis ile My Love Is For Real için bir şarkı yazmak üzere Victoria ile çalışmaya geri döndü, ancak bu şarkı Victoria ile üçüncü hamileliği nedeniyle yayınlanmadı.

Harper Beckham’ın Kısa Saç İlhamı Annesi Victoria Beckham’dan

Eski Spice Girls üyesi, tasarımcı ve iş adamı Victoria Beckham’ın kızı olan 7 yaşındaki Harper, stil ve güzelliğin simgelerinden biri. Son zamanlarda Spice Girls’ü seven küçük bir yıldız, The Movie, annesi Posh Spice’tan ilham alan bir güzellik hareketiyle karşınızda . Harper’ın radikal değişikliği genellikle uzun saçlarını iki atkuyruğu ile öne çıkardı ve Victoria Beckham’ın Instagram gönderisinde göründü. Victoria , Harper’ın Bob’la saçlarını kestiği bir fotoğrafı takipçileriyle paylaşmak için #howchic hashtag’ini kullandı. Çenede biten bu iğrenç Bob bize ve Beckham ailesine yabancı. Bu kısa saç kesimi Victoria olduPosh Spice tarafından tanımlanan ve “Pob” olarak adlandırılan Spice Girls günlerinden beri Beckham’ın ticari markası. Victoria Beckham’ın göz alıcı saç kesimleri, kızı Harper’ın yeni ve şık yorumuyla hayatımızda yeniden karşımıza çıkıyor. Instagram tarafından sevilen bu görünüm, takipçiler tarafından şimdiden “Mini Posh Spice” olarak adlandırılıyor. Harper beckham , pob’unu yeniden yorumladı ve kendi ocak modelini yarattı. Bakalım Victoria Beckham’ın küçük kızı Harper yeni sezonda önümüzdeki günlerde saç modeli trendlerine yön verecek mi?

Bu İçerik Hakkında Ne Düşünüyorsun ?