İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Faydalı Bilgiler

1 Yaş İçin En Güzel Doğum Günü Pasta Modelleri

1 Yaş İçin En Güzel Doğum Günü Pasta Modelleri
sweet counter with cakes and candies 1 year old copy space
+ - 0

Çocuğunuzun her doğum günü önemlidir ama doğum günü ve 1. yaş pastası çok daha önemlidir. Ona verebileceğiniz en iyi hediye el yapımı güzel bir kremalı pastadır. Her anne, bebeğinin ilk doğum günü partisinin mükemmel ve güzel olmasını ister ve bunun gerçekleşmesi için elinden gelen her şeyi yapar. Buna doğum günü pastaları dâhildir.

1 Numaralı Kremalı Pasta

1 Numaralı pasta örnekleri görenleri derinden etkiliyor. Bugün çocukların çok şanslı oldukları sözler bu kekler sayesinde dudaklarından dökülüyor. Ayrıca, 1. yaş doğum günü pastası bir erkek çocuk için olduğunda, resimdeki ana renk çok daha belirgindir. Ancak bu pastayı rengi ne olursa olsun küçük kızınız için de yapabilirsiniz. Bu pastanın içine ne tür çikolata ve meyve konulacağına tercihinize göre karar verebilir, şekerle yapabilirsiniz.

Bir Yaşında Katlı Pasta

Bu lezzetli pastayı yapmak biraz zaman alabilir ama sonuç buna değecektir. Kek tabakası kaç yaşında sorusunun ilk cevabı iki farklı boyutta kek yapmaktır. İlk kat için büyük bir kek, ikinci kat için biraz daha küçük tavalar pişirerek başlayabilirsiniz. Bir yıllık modeller arasında rengiyle dikkat çeken bu pastada kullanacağınız şeker ile pasta görünümü elde edebilirsiniz.

3 Katlı 1.Yaş Doğum Günü Pastası

Bebeğinizin bir yıllık doğum günü partisine fazladan misafiriniz geliyorsa pastaya fazladan bir kat ekleyebilirsiniz. Bir yaşında bir pastanın pişirilmesi genellikle katmanlı bir pasta için aynı şekilde yapılır. Bir kek kalıbıyla, istediğiniz kadar ve istediğiniz boyutta katman yapmanız yeterlidir. Daha sonra keki süt veya kahve ile ıslatıp ortasına ve içine krema, çikolata ve meyve parçalarını ekleyebilirsiniz. Dışını yeşil kremlerle süsleyerek bahçe süsü verebilirsiniz. Bundan sonra, küçük süslemeler yapmak için yapıştırıcıyı kullanmak yeterlidir.

Bebekler İçin Ayakkabı Şeklinde 1.Yaş Pastası

1 yaşındaki erkek çocukların en çok sevdiği pastalar arasında ayakkabı şeklinde olan pasta. Erkek çocuklara özel konseptlerle hazırlanan bu pastalar oldukça iyi bir seçenek sunuyor. Görenleri şaşırtan ve gülümseten bu pasta aynı zamanda çok zarif ve sevimli görünüyor. Bebeğinizin ilk yılındaki şekerden böyle güzel bir pasta yapabilirsiniz. Ayrıca, 1. yaş pasta modelleri genellikle erkekler için mavidir.

Süslemeli 1. Yaş Pastası

1 yaşında bebek şeker kamışı yeterince güzel. Görüntünün en güzel bir örneği olarak verebilir. Ayrıca basit bir tasarımla kek yapmak çok kolaydır. Kek kalıpları ile sadece bazı kekler yaparak istediğiniz dondurmayı sürün. Bundan sonra, dışarıda beyaz krema ile örtebilirsiniz, sonra istediğiniz gibi süsleyin. 1. yaş bebek kekleri arasındaki en kolay seçeneklerden biri de bir pasta dekore edilmiştir.

Erkek Bebeklere Özel Toplu 1. Yaş Partisi

Mavi tema, pastanın güzelliğine güzellik eklemek için bu pastanın renkli kurşunlarıdır. Kek modeli ve 1 yıl fiyatı en uygun seçeneklerden biri olarak kabul edilir, ilk ebeveynlerin hobilerinin büyük bir tatlı çocuğu var. Ayrıca bebeğiniz için hediyeler alabilirsiniz ve sevdiklerinizin öğrencilerini kutlamaya katkıda bulunabilirsiniz. Şeker tozunun dışında kalmak istiyorsanız, dondurma yardımı ile sorunsuz bir şekilde kaplamak mümkündür. Şekerden toplar yapabileceğiniz gibi, gıda boyası ile yapılan şekilli keklerden de elde edebilirsiniz.

Ayıcıklı Pasta

Çok şirin görünen bu pastanın mimarisi elbette şeker dolgulu. Oyuncak ayıların şirinliği insanı kendine âşık etse de oyuncak ayı üzerindeki motiflerin renkleri de fena değil. Şeker karışımında yıldız ve daire desenlerinin hayat bulduğu bu pastanın kenarlarına şekerlemeler yerleştirebilirsiniz. Erkek bebek pasta seçenekleri arasında rahatlıkla tercih edilebilecek bu pastanın eşsiz katmanı, yapımını biraz daha kolaylaştırıyor. Gerisi tamamen sizin şekerden keyif alma becerilerinize bağlıdır.

Resimli Pasta

Bu pasta bebeğin fotoğrafına ve doğum tarihine dâhil edilebilir, sevimli ve önemli bir seçim sunar. Bebeğinizin sevimli bebek fotoğrafını 1 yıllık bir kek üzerine kullanabilirsiniz. Sadece bu pastanın krem ​​rengini, gönül rahatlığı ya da erkekle birlikte olabilir. Mavi kremadan sonra, bebeğinizi mavi krema ile de yapabilirsiniz. Ayrıca, kendi gereksinimlerinizi de yapabileceğiniz resimde görebileceğiniz kalan süslemeleri de şekillendirebilirsiniz. Pastanın üzerinde bebeğinizin gülen yüzünün olması sizi çok daha mutlu edecek ve parti misafirleri de sevgi dolu bakışlarla karşılanacaktır.

Papyonlu Pasta

Bu pastayı yapmak biraz özen ister ve bazen zor olabilir. Dışarıdan yay satın alabilir veya şekerle kendiniz yapabilirsiniz. Bu küçük detayların dışında yapımı oldukça kolay olan kek katlarının ölçüsü size kalmış. Bu kapsamda 1 yaş erkek çocuk pastaları arasında sayılabilecek bu seçenek dekoratif bordürleriyle dikkat çekiyor. Ayrıca pastanın üzerine bebeğiniz için özel bir not veya isim yazabilirsiniz.

Şekerlemeli Pasta

Yapımı çok kolay olan bu pastanın görüntüsü basit olmasına rağmen görenleri şaşırtıyor. Sadece bu pastanın üzerine 1 numaralı süslemeyi koyun ve bebeğinizin 1. yaş doğum günü için çok kısa sürede yapabilirsiniz. Şekerlemelerle süslenen bu pastaya krema ekleyerek lezzetini artırabilirsiniz çok lezzetli bir seçenek. Yıllık fotoğraf pastası seçimi kadar gösterişli olmasa da biraz zaman kazanmak isteyen herkesin kesinlikle aklında olmalı.

Bu İçerik Hakkında Ne Düşünüyorsun ?