1. Ana Sayfa
  2. Moda

Büyük Beden Model Victoria Secret’e Meydan Okudu

Büyük Beden Model Victoria Secret’e Meydan Okudu
+ - 0

Büyük beden model Victoria Secret kataloğunu yeniden çekerek, tüm dünyaya ve tabulara meydan okudu. Tabria Majors, büyük beden bir model olarak ABD Tennessee, Nashville’de dünyaya geldi. 19 Mart 1990 doğumlu olan büyük beden model, 32 yaşında ve ödül adaylıklarına da sahiptir. Shorty Moda Ödülü adaylığı olan büyük beden modelin tabuları yıktığına tüm dünya şahit oldu ve büyük beden model Victoria Secret’e meydan okudu.

Victoria Secret ve diğer önemli iç çamaşırı markalarının güzellik standartlarının çok katı olduğuna dikkat çeken modelin bu nedenle katalog çekimini yeniden çektiğini herkes görmüş oldu. Sezondaki en beğenilen ve sevilen parçalarla poz verdi, yeniden çekti. Amacı, dünyaya yayılan katı güzellik standartlarına tepki göstermekti. Model amacına ulaştı ve bu eylemle, birçok kişinin dikkatini çekti.

Victoria Secret Büyük Beden Manken

Victoria Secret büyük beden manken ile anlaşarak bir yeniliğe imza atmış oldu. Dünyaca büyük üne sahip olan iç çamaşırı markası Victoria Secret bir ilki gerçekleştirdi. Ali Tate Cutler ile anlaşan Victoria Secret, yeni bir dönemi ve güzellik anlayışını getirecek, tabuları yıkacak gibi görünüyor. İlk büyük beden model olacak olan Ali Tate Cutler, iç çamaşırı markalarının oluşturduğu standart güzellik kalıplarını yıkmaya başladı. Bu gelişmeler bir yana Tabria Majors da tabuları yıkmak için eyleme geçti.

İnstagram hesabıyla paylaşım yapan büyük beden model Tabria Majors, ‘’Cadılar Bayramı’nda Victoria Secret meleği olurum, nasıl olsa gerçek hayatta olamayacam’’ diye bir paylaşım yaparak ünlü iç çamaşırı markalarının tabulaşmış, katı güzellik anlayışlarına tepki çekti ve bu amaçla harekete geçti. Büyük beden model Victoria Secret’e meydan okudu. İnstagram paylaşımları ile 30 bin beğeni alan Majors, binlerce insanın ilgisini ve dikkatini çekmeyi başardı. Majors, Victoria Secret’ın ayrımcılığına tepki toplamak istedi ve bu amaçla paylaşımlar yaptı.

Büyük Beden Modeller

Büyük beden model olmak günümüzde son yıllarda dikkat çekmeye başladı. Büyük beden modellerin yeni popülerleşmesi ve tabulaşan, katı güzellik anlayışlarının yenilenmeye başlaması daha yeni gelişen ve kabul edilen bir eylemdir. Büyük beden model olmak diğer beden modeller gibi gayet normaldir. Dünyada birçok farklı bedende insan, erkek, kadın vardır. Her insan incecik, zayıf, aynı bedende olmak zorunda değildir ve bu anlayışı herkes kabul etmelidir.

Tabria Majors, iç çamaşırı markalarının katı güzellik anlayışını gördüğü için dünyadaki tüm markalara ders vermek istedi. Büyük beden model olan Tabria Majors, bu paylaşımları ile dikkat çekmeyi başardı. İnsanın bedeni konusunda olumlama amacıyla ders veren model, büyük bir kitleye ulaştı ve bunu da Victoria Secret’ın çekimlerini yeniden kendisi yaparak sağladı. Merak edilen ise Victoria Secret, Tabria Majors’un bu eylemine ne cevap verecek?

Büyük Beden Model Olmak

Büyük beden model olmak ile ilgili Instagram’da paylaşım yaparak dikkat çeken Majors’un 415 bin takipçisi bulunuyor. Büyük beden modeller ve farklı birçok bedende modeller de vardır ve modellik mesleğini birçok kişi yapmaktadır. Dünya üzerinde birçok bedende model olsa da büyük bedendeki modeller son zamanlarda isim olarak kendilerini duyurmuşlardır ve güzellik anlayışı tabularını yıkmaya başlamışlardır. Binlerce takipçisi ile dikkati üzerinde toplayan Tabria Majors’un bu instagram paylaşımları ve Victoria Secret kataloğunu yeniden çekmesi durumu, her geçen gün daha fazla yayılmaktadır.

Bu İçerik Hakkında Ne Düşünüyorsun ?